Wpis z mikrobloga

Mireczki z #lublin #rzeszow #zamosc #bieszczady co polecacie u was dobrego do jedzenia? Restauracja, bar, gospoda, pizzeria itp. W Bieszczadach pewnie dobry pstrąg się gdzieś znajdzie, ale w pozostałych lokalizacjach wszelkie propozycje mile widziane.
Jeśli znacie jeszcze ciekawe atrakcje turystyczne, które nie pojawiają się w przewodnikach, albo miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, to piszcie.


#pytanie #turystyka
rybak_fischermann - Mireczki z #lublin #rzeszow #zamosc #bieszczady co polecacie u wa...

źródło: comment_gxkhGd8tqeDP6mynf1MYrDaflseMefPC.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak_fischermann: zdecydowanie Browar Zamość! Byłem tam z różowym i byliśmy oczarowani jedzeniem, rzecz jasna piwem, a także obsługą. Dodatkowo ceny także nie były odstraszające.

Z Rzeszowa, jeżeli chodzi o pizzerię, to polecam MaxiPizza, szczególnie te z wołowiną w składzie. Fakt faktem nie jest to typowo włoska pizza, a bardziej "nasza", aczkolwiek mi jej smak jak najbardziej odpowiada, a dodatkowo jest naprawdę tania w porównaniu z innymi pizzeriami - jeżeli mam ochotę na pizzę w Rzeszowie, to uderzam zawsze tam. Ciekawą, aczkolwiek jednak już trochę droższą restauracją jest Browar Rzeszowski. Ostatnio słyszałem, że delikatnie się tam jakość jedzenia popsuła, aczkolwiek nadal powinna stać na wysokim poziomie.

Osobiście nie jadłem w Syrianie, aczkolwiek słyszałem wiele dobrego na temat tej knajpki, więc generalnie także mogę ją
  • Odpowiedz
@Uliss33z: to już trzeci browar na trasie ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ten w Lublinie nie dla zwiedzających chyba, więc oprócz Perły, jeszcze Zwierzyniec na pewno wypiję.
Dzięki za długą wypowiedź. Teraz wychodzi, że o wiele więcej jest do zobaczenia w miejscowościach dla mnie "przelotowych", niż w Bieszczadach. Do wyjazdu jeszcze chwila czasu, a termin noclegu w Ustrzykach jeszcze do potwierdzenia, więc może jeszcze się jakiś
  • Odpowiedz