Wpis z mikrobloga

Mireczki z #lublin #rzeszow #zamosc #bieszczady co polecacie u was dobrego do jedzenia? Restauracja, bar, gospoda, pizzeria itp. W Bieszczadach pewnie dobry pstrąg się gdzieś znajdzie, ale w pozostałych lokalizacjach wszelkie propozycje mile widziane.
Jeśli znacie jeszcze ciekawe atrakcje turystyczne, które nie pojawiają się w przewodnikach, albo miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, to piszcie.


#pytanie #turystyka
rybak_fischermann - Mireczki z #lublin #rzeszow #zamosc #bieszczady co polecacie u wa...

źródło: comment_gxkhGd8tqeDP6mynf1MYrDaflseMefPC.jpg

Pobierz
  • 28
@rybak_fischermann:
- Zacne Jadło przy ul.Grunwaldzkiej
- Pierogarnia Rzeszowska
- Makarun (ale to sieciówka)
- jeśli nie zależy Ci na lokalnych specjałach to polecam restaurację samoobsługową (na wagę) OLIMP na pierwszym piętrze Galerii Rzeszów
- jak jedziesz z różowym i chcesz zapunktować to Restauracja Konfitura na Słowackiego
- oczywiście być w Rzeszowie i nie spróbować kebaba to grzech, więc polecam Darę w Rynku lub pomarańczową budkę na Matejki

Jeśli będziesz w
@rybak_fischermann: @mandrake13:

- jak coś dobrego to nie Zacne jadło tam jest kuchnia strasznie tłusta ale za to tanio,
- dobre pierogi są też w pierogarnii na piętrze
- Burger Store lub Tatau jeśli chcesz burgery
- Habaniero - niedawno otworzona meksykańska knajpa nawet spoko

a przede wszystkim Dara przecież Rzeszów kebabami stoi a te u darka najlepsze :D
od siebie polece knajpę Podróżnik - blisko rynku fajne zestawy
Syriana
@rybak_fischermann: w #lublin to zajrzyj do Stół i Wół na burgera na tygodniu od 9 do 17 zestaw po 16-17zł, Czarna Owca California Burger za ~14zł zestaw, Św. Michał na żeberka, Viva LaPizza na włoską pizzę i do Red Rock City na burgera w zestawie lub żeberka ( ͡ ͜ʖ ͡) Na lody do Lody z Jajem przede wszystkim, albo do Portofino nad zalewem, ewentualnie przereklamowane
@rybak_fischermann: nie jadłem u Córki, dowiedziałem się od miejscowych, że kiedyś interes miała córka i ojciec, ale coś się posprzeczali i zrobili dwa osobne i mówili, żeby iść do ojca, to pewnie ta Tołsta. Rewelacja pstrąg, na zamówienie czekaliśmy chyba ze 2 minuty:) taki lekko krwisty przy kręgosłupie:) i pamiętaj co mówiłem o pierogach...