Wpis z mikrobloga

@crine: sam mam ledwo powyżej 170cm wzrostu, a że to jest jakiś problem to się dopiero na wykopie dowiedziałem, bo byłym dziewczynom to raczej nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
@crine: Wyrywaj laski 185 - 195 cm, im bez różnicy czy ich facet ma 150, 160, 170 czy 180 cm bo dla nich prawie wszyscy to kurduple, a z chłopem swojego wzrostu nie chcą się rypać bo tak natura im psychę poryła ewolucyjnie (coby się potem dzieci wielkoludy z wadami układu krążenia nie rodziły).
  • Odpowiedz
@crine: Jasne , że tak. Nie słuchaj tych wszystkich Mirabelek tutaj, które twierdzą inaczej. To desperatki, które za jakiś czas będą płakać : "dlaczego jestem samotna". Głowa do góry, więcej pewności siebie a na pewno kogoś znajdziesz. Jak to mawiają "każda potwora znajdzie swego amatora" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
z chłopem swojego wzrostu nie chcą się rypać bo tak natura im psychę poryła ewolucyjnie (coby się potem dzieci wielkoludy z wadami układu krążenia nie rodziły).


@niepokonany: Ale bzdury xD moja ciotka ma 190cm wzrostu, ale tworzą z wujkiem ładną parę, on ma ponad dwa metry. Tylko wszystkie meble muszą mieć na miarę.
  • Odpowiedz