Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: po co ci klawiatura za 300 zl do cs'a? ok, jeszcze myszke zrozumiem, lepsza czulosc, dokladnosc itp. ale klawiatura? i tak trzymasz tylko WSAD, czasem skoczysz spacja czy kucniesz. mam dwie klawiatury za 90zl i za 5zl, jedyna roznica to taka, ze grając na klawiaturze za 5zl mogę jednoczescnie cisnąć tylko 2 klawisze, a nie więcej. to wszystko.
@Wirtuoz: Protip: zapytaj ludzi którzy rzeczywiście maja klawiatury mechaniczne, bo inaczej będziesz miał jak z samochodami.
Każdy ci będzie pisał, że jeździ 15 letnią Skodą, a nie nowym Mercedesem bo tak woli a tak naprawde nigdy nie miał okazji nawet się przejechać takim samochodem bo jest za biedny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo jak z MacBookami, każdy na wykoszambie ci powie, że komputery od Apple są #!$%@?,
@kenguh: ale po kiego #!$%@? ci klawiatura mechaniczna do grania w gre? w biurze rozumiem, pisząc cos przez 8 godzin paluchy mogą się zmeczyc, czas reakcji powoduje, ze sprawniej się pisze, ale #!$%@?... grając w gre? wytłumacz mi po co do GRANIA W GRE klawiatura mechaniczna? czy dzięki niej skill wzrośnie? wtf? o.O
@Wirtuoz: Bierz, wygoda gry i chociażby pisania, ogólnego korzystania z kompa masakrycznie wzrasta, gorzej z wyciszeniem - możesz kupić oringi jeśli ci przeszkadza. Nie słuchaj się wypokowych specjalistów. Jak ci nie szkoda pieniędzy to bierz - warto.
@HaPPe: to niech #!$%@? sam zdecyduje, a nie zadaje pytanie, gdzie logicznym jest, ze każdy ma swoje zdanie i będzie chciał je przedstawić

@kenguh: po twoich wypowiedziach wnioskuje, ze nie miałeś nigdy styczności z własnym zdaniem

pozdrawiam i #!$%@? stad
@poroniony_: Własnym zdaniem? xDD Mówię z autopsji. Jeśli wszyscy będą Ci polecali nową S klasę to ty się zaprzesz wsiądziesz do swojego klekota i powiesz NIE I #!$%@? bo to moja wola mimo wygody i korzyści jakie za tym stoi? Masochista.

nie pozdrawiam i nareszcie.
@kenguh: @HaPPe: @lerner: @Colek: @ZetarXenil:

no właśnie chciałem wczoraj sobie poklikać samemu na jakimś mechaniku i wybrałem się w tym celu do media expert.. sprzedawca jeden z drugim sie mnie pytal co to klawiatura mechaniczna xD a jak sam patrzylem to zadnej mechanicznej nie mieli wystawionej..
@Wirtuoz: W moim mieście w media markt są wystawione Razery na półkach, one mają to do siebie, że wystawówki mają "lukę" i można poklikać sobie. Bierz, warto w #!$%@?.

I pamiętaj.