Wpis z mikrobloga

@kenguh:

Jeśli wszyscy będą Ci polecali nową S klasę to ty się zaprzesz wsiądziesz do swojego klekota i powiesz NIE I #!$%@? bo to moja wola mimo wygody i korzyści jakie za tym stoi? Masochista.


Ale co to za kretyńskie porównanie? Tu chodzi o preferencje. Jeżeli ci nie jest potrzebny nowy samochód, to po co przepłacać?
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: A daj spokój z mechaniczną. Podczas grania czy pisania na cały dom słychać jakbym robił na maszynie do pisania..
Wcześniej miałem Razer Arctosa i byłem zadowolony, po paru latach kupiłem tego BlackWidow.. I szybko zmieniłem na DeathStalkera.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Brałbym dobrego mechanika ale nie #!$%@? Razer. Najbardziej awaryjne gówno i przehypowana marka.

Wiem, bo mi się 2 deathraddery #!$%@?ły po #!$%@? pół roku używania. Rival już trzeci rok działa... Tyle.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Ja jestem akurat zadowolony z ich supportu, bo jak mi przerywała orochi po bt to mi dali drugą, też rwało, to mi dali to co widać na zdjęciu, cała zabawa ok 200 zł.
  • Odpowiedz
@kenguh: Zmieniają bo mają taką potrzebę. Jeżeli jeździsz autem nie więcej niż 60 km/h to nie będziesz kupował auta, które potrafi wyciągnąć 300.

O ile droższa klawa nie zmienia wyników w grze, to po co płacić więcej?
  • Odpowiedz
@kolluk: '

Żeby nie jeździć czymś co jest mało wygodne, dlatego zamieniają to na lepszy


Polecam kolego jakiś kurs czytania ze zrozumieniem. Gdzie tu prędkość ma się do wygody ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Poza tym - szybszy czas reakcji klawisza może zmienić wynik gry. No i nie ciskasz klawisza jak #!$%@? do końca jak to w membranówce, a jedynie możesz go
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Każdy przechodzi taki moment z klawiaturami mechanicznymi. Ja też zawsze byłem nastawiony - 300 zł za klawiaturę? Przecież to nie ma różnicy. Oj jest. Dla mnie tak duża jak przejście z dysku HDD na SSD. Polecam w 100% switche brązowe. Nie są liniowe ale też nie takie głośne jak niebieskie. Nie polecam Razera - przereklamowana firma. Pozdro :)
  • Odpowiedz