Wpis z mikrobloga

W odziedziczonej po poprzednich właścicielach w kuchni mam taką sytuację. Plan jest taki, żeby zagospodarować kąt, bo aktualnie nic w nim nie ma. Ta biała zmywarka robi wypad, nowa idzie pod płytę indukcyjną i zostaje kawał przestrzeni do zagospodarowania. Pozostaje pytanie - jak? W samym kącie widziałbym karuzelę na gary, ale w sumie może być co innego. Generalnie wykonam wszystko sam, ale liczę na rady, co tam powyczyniać. Kowalscy, opcje!

#oswiadczenie #kuchnia #meble #meblekuchenne #stolarstwo #majsterkowanie #remontujzwykopem
Pobierz pogop - W odziedziczonej po poprzednich właścicielach w kuchni mam taką sytuację. Pla...
źródło: comment_IHOtCGE8OnnyYNTNXpEJh7vwzalURWij.jpg
  • 17
@hesar: co masz zna myśli, że są słabe? psują się szybko, a te z ikei są spoko? Drzwi łamane to oczywko będą. Myślałem też o koszach w miejscu zmywarki wysuwanych na szynie montowanej z boku.
nowa idzie pod płytę indukcyjną


@pogop: jesteś pewien że się na wysokość zmieścisz?
Płyta wcale nie jest płaska od dołu, na grubość nie jest jak blat - większość sporo wystaje w dół (bo piekarniki w tym miejscu mają przewidziane miejsce od góry), a zmywarka jest od góry płaska i blat opiera się na niej na równo na całej powierzchni. Musiałbyś ten blat kuchenny podnieść o kilka cm