Wpis z mikrobloga

@dar: Nie rozumiem ludzi bóldupiących o to że robi się z deepwebu mistyczne forum służące do nie wiadomo czego skoro sami się przyczyniają do takiej opinii zagadkowo i tajemniczo odpowiadając na pytania jakby co najmniej kryła się tam na stronie startowej lokalizacja do najbliższego ufo.

@navyblue: Jeśli chcesz się tam dostać to wystarczy wpisać kilka odpowiednich fraz. Pięć sekund roboty a poradników milion. Nie wiem tylko po co tam wchodzić.
@navyblue no dobra ja ci powiem
to jest troll, zamykanie powloki to troll, wszystko inne oprocz tora to troll z 4chana
a na torze sa fajne strony i mozna je znalezc w google w 5 sekund, mozna tez kupic narkotyki bardzo dobrej jakości za bitcoiny jesli cie to interesuje
@navyblue Ja myślę że ta infografika to jest fantazja/troll autora, ale z drugiej strony widziałem może ułamek tego, co się znajduje na deepwebie. Strony z CP/narkotykami/fałszowanymi dokumentami istnieją i dosyć łatwo jest kupić to co cię interesuje. "Assassination networks" to jest fejk od zawsze. Jeżeli chodzi o UFO i projekty Tesli to w deep webie bazy danych ma bardzo wiele korporacji, instytutów badawczych itp. No ale tam wciąż trzeba się włamać i