Wpis z mikrobloga

Murki, co zrobic jak mam problem z "plynnoscia" myszki w sensie ze podczas strzelanek mam problem by przesunac o pare pikseli - w sensie musze uzyc wiecej sily, no i sie z tego robi za dalekie "przesuniecie" - to kwestia myszki, podkladki? Cos sie da zrobic? Trzeba kupic slizgacze czy co?
#pcmasterrace
  • 11
@M4ks: może być kwestia podkładki, optyczne mają problemy z niektórymi powierzchniami
edit. zrozumiałem, że masz problem z sensorem, ale dobra podkładka na przesuwanie myszki też powinna pomóc
zwieksz czulosc w panelu sterowania


@Jim_Bravura: nic to nie daje, po prostu mam tak jakby wysoki prog przesuniecia myszki :P Ciezko to tlumaczyc, ale musze wlozyc w to stosunkuwo duzo sily, a wtedy przesuwa sie wiecej niz chce.

zrozumiałem, że masz problem z sensorem


@only: nie, chyba wlasnie nie - tu chodzi o sile potrzebna fizycznie do ruszenia myszki - potem jak ruszam dokladnosc jest taka jak trzeba, chodzi o
@dob3k: na wyczyszczenie wpadłem sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastanawiam sie, czy jest sens próbować inwestować w podkładkę albo jakieś bajeranckie slizgacze... Bo nowa mycha to chyba przesada