Wpis z mikrobloga

Wymienię liquidy z #zamplebox na jakieś fajne grzałki do limitlessa +

California Vaping Company - Dense (lemon pound cake) 60% VG
Magnetix - Dynamix (citrus & blueberry soda with vanilla) 70% VG
Viceroy Vapor - Earl (creamy lemon meringue pie) 100% VG
Vape Cache - Drakexvape (blue jolly rancher) 80% VG

Wszystkie 3mg
Ilościowo jak na zdjęciu poniżej
Wysyłka paczkomatem
Tylko poważne oferty ( ͜͡ʖ ͡€)

#epapierosy
7uras - Wymienię liquidy z #zamplebox na jakieś fajne grzałki do limitlessa +

Cali...

źródło: comment_0tZBBzmXnlz3qeRyftcslgCEqDxqlMJl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@7uras: czemu wymieniasz się tym? W sensie nie spodobały Ci się, robisz to dla kasy bo nie wiem są trudno dostępne czy to jakiś sposób na użytkowanie - kupujesz sobie jeden, popalisz z miesiąc i jak Ci się nie podoba to wymieniasz się z innymi?
  • Odpowiedz
@yuio: czekaj czekaj czo XD
to są liquidy z zamplebox, zamawiasz z juesej w ramach miesięcznej subskrypcji paczkę 3/6/11 liquidów. Na stronie ustawiasz swoje preferencje smakowe i co miesiąc dostajesz przesyłkę z różnymi smakami. Akurat te mi nie smakują to postanowiłem się wymienić ;)
  • Odpowiedz
@hjrhombre: nie mam czasu nawet dla Ciebie zmotac. :-/ dzisiaj jeden set staggered fused zrobilem, postaram sie jeszcze jeden wieczorem machnac, do tego moze jeszcze na 2x0.3ss zeby byl pod tc i wysle we wtorek najpozniej. a mam jeszcze ze dwie osoby ktorym obiecalem jakies coile. zatrudnilbym sie w vapeshopie jakims i tlukl masowke, gdyby dobrze placili... ;-)
  • Odpowiedz
@hjrhombre: festung breslau. :-) poza tym trzeba by miec czas na krecenie, a ostatnio (od jakichs 3miesiecy...) w robocie postawili sobie za punkt honoru mnie wykonczyc. :-P ale kiedys moze sie wybiore z kieszenia pelna grzalek. ;-)
  • Odpowiedz