Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Jakie ćwiczenia polecacie jako przygotowanie do podciągania na drążku? Generalnie szerokim nadchwytem nie potrafię podciągnąć brody nad drążek. Oczywiście staram sie wykonywać to ćiczenie, ale chciałbym dorzucić coś jeszcze na wzocnienie pleców. Mam do dyspozycji zajebisty park z wszelkiej maści drążkami i drabinkami, pas z kimona i plecak z obciążeniem. Siłownia odpada : )
  • 11
@rydes: Zacznij ćwiczyć kalistenikę, wszelkiego rodzaju wagi, podciągania, wejścia siłowe, dipsy, flagi, stanie na rękach (pompki na rękach, stanie na 1 ręce itd.). Plecy wzmocnisz i przy okazji całe ciało, jak nie masz dostępu do siłowni to trenuj sprinty, podbiegi pod górę, wyskoki. Jak masz partnera treningowego to jeszcze więcej możliwości. Gwarantuję, że zrobisz nie tylko plecy.
@lkrosta12: Polecam zapoznać się z terminem progresja. Sprawdź też jak odnosi się ona do wejścia siłowego, ma dostępu do parku z drążkami i drabinkami czyli jak mniemam posiada też niskie słupki. Baby muscle up z wybiciem z ziemi jest doskonałym początkiem.

@lkrosta12: Mogłem też napisać, że nie chodzi mi o wagę kuchenną ani flagę wywieszoną za oknem ale szczerzę wierzę w to, że OP myśli logicznie i nie będzie próbował stać na jednej ręce lub robić sprint na 60m mając 120kg masy i podobny obwód w pasie.