Wpis z mikrobloga

Wczoraj, wracając z imprezy i będąc trochę #!$%@? (stan taki, że już czas na spanie, bo nic mądrego się nie wymyśli), zatrzymałem się na przystanku, by poczekać na autobus (bateria padła i nie wychodziłbym 5km jajka z pokemona ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
Na przystanku odgrywała się dość dziwna akcja, bo #!$%@? (i/lub naćpana) 50-60 letnia babeczka nagabywała jakieś 2 dziewczyny, że ona ma takiego fajnego i przystojnego syna, tylko 34 lata, dobry facet, mieszka z nią i w ogóle.

Widać było, że #!$%@? o tym już kawałek czasu, bo miny ludzi na przystanku były dość zażenowane, a te laseczki, które ona nagabywała to też tak średnio chciały tego słuchać. Postanowiłem przyśmieszkować, więc podszedłem do babki i mówię:

- Jak ten Pani syn taki fajny, to Pani mi go da - ja się za niego wezmę.

Babka oburzenie i zmieszanie na twarzy, podnosi głos i mówi do mnie: "Z GEJEM TO NIE".
Mówię, że nie jestem gejem, tylko, no tak zachwala Pani tego syna, że aż mi Pani ochoty narobiła. Ta wciąż odpowiada, że "Z GEJEM TO NIE". No to mówię jej, że raz w pupę to nie pedał i żeby się nie bała (ludzie na przystanku kisną). Ona dalej, że z gejem to nie. No to mi się znudziło heheszkowanie i odszedłem. Usłyszałem w odpowiedzi, że ona to by najchętnie #!$%@?ła tych wszystkich #!$%@? pedałów. No to wróciłem, bo się wczułem xD I mówię jej, że to homofobia i że w ogóle to czemu ona fajkę pali na przystanku, skoro jest zakaz. Coś mi odburknęła, nie pamiętam co. Powiedziałem, że zadzwonię na policje, bo tak się nie robi. I się chyba przestraszyła, bo zgasiła fajkę i zamknęła się, po cichu tylko wchodząc do autobusu.

Na tym samym przystanku, co ja, wysiadały te 2 dupeczki. Zagadały mnie i powiedziały: "Dzięki za pomoc, ona się nie chciała #!$%@?ć i chciała nas do siebie do domu wziąć, byśmy tego syna poznały". Powiedziałem tylko, że spoko i poszedłem w swoją stronę. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Takie tam #heheszki z #warszawa - #coolstory #truestory #loginjestglupi i to mocno

tl;dr


EDIT: A NO I ZAPOMNIAŁEM - jak tam dyskutowałem z tą babką, to te laseczki krzyknęły: "no, widzi Pani, że on przystojny, niech Pani go weźmie do syna", więc ego tak +50 pykło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
Mówię, że nie jestem gejem, tylko, no tak zachwala Pani tego syna, że aż mi Pani ochoty narobiła


@Warszawiak_01: Przypomniały mi sie te memy "Kiedy laska tyle gada o byłym, ze ty też zaczynasz za nim tęsknić"

SZANUJE
  • Odpowiedz