Wpis z mikrobloga

Nawet mi was nie żal #neuropa

Co teraz? Pośpiewacie w centrum Nicei? Może porysujemy wspólnie kredą? Może złapiemy się za rączki i przemaszerujemy przez wszystkie miasta Europy? Może zmienimy kolor profilówek na barwy Francji? Może napiszemy #jesuinice ? Może stanowczo zaprotestujemy?

Piszę to po raz kolejny, po kolejnym zamachu... To wszystko wina ludzi którzy twierdzą że Islam to religia pokoju i że to nie Islam zabija. Gówno prawda. To wszystko wina ludzi którzy uważają że multi-kulti to świetna sprawa i z chęcią wpuszczają do europy masy imigrantów z krajów arabskich... nawet tych nie objętych działaniami militarnymi. To wszystko wina LEWICY! Nie mówię tu o tej normalnej lewicy która jest już na wymarciu wyparta przez "nowoczesna lewice" dla której islam, lbgtqwerty, prawa kobiet i inne #!$%@? to rzeczy najważniejsze i nagle lewica zapomina o ludziach i przyszłości Naszych dzieci.

Nie napisze że dobrze się stało, w końcu zginęła masa ludzi... ale z chęcią napisze że sami Sobie ze swoimi lewackimi przyjaciółmi w Europie zgotowaliście ten los, NAWET MI WAS NIE ŻAL.

Jedyną dobrą rzeczą jest to że znów wzrośnie poparcie dla partii nacjonalistycznych i prawicowych.

#bekazlewactwa #4konserwy #zamach #nicea #francja
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale z chęcią napisze że sami Sobie ze swoimi lewackimi przyjaciółmi w Europie zgotowaliście ten los, NAWET MI WAS NIE ŻAL.


@juby0001: #!$%@?, co za geniusz

ale wiesz, że tam równie dobrze mogli sami przeciwnicy imigracji zginąć? oni sobie ten los zgotowali?
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Gdzie tam agresywny.

@rzep: Nigdzie nie napisałem nic o islamskich terrorystach a o Islamie. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? A może powiesz mi że lewica nie walczy zaciekle o te 3 rzeczy które wymieniłem? Tj. Islam, lgbt i prawa kobiet? Przecież to flagowe postulaty lewicowców.
  • Odpowiedz
@rzep: Czemu nie było na zachodzie takich protestów jak w Polsce? Bo ludzie mieli to wszystko w piździe to teraz mają. U nas jak chcieli 8 tyś przyjąć co jest bardzo mało to w miastach w całej Polsce ludzi wychodzi na ulice, a za granicą pisali że to marsze faszystów i rasistów. Dlatego mi ich nawet nie żal.

Jak ktoś się głupi urodził to i głupi umrze.
  • Odpowiedz
Co teraz? Pośpiewacie w centrum Nicei? Może porysujemy wspólnie kredą? Może złapiemy się za rączki i przemaszerujemy przez wszystkie miasta Europy? Może zmienimy kolor profilówek na barwy Francji? Może napiszemy #jesuinice ? Może stanowczo zaprotestujemy?

Parafrazując: Co teraz? Napiszesz głupi wpis traktujący o aktualnym tragicznym wydarzeniu licząc na poklask?

Co według ciebie powinni zrobić zwykli ludzie? Wyjść z bronią na każdego muzułmanina mieszkającego w kraju? Ci ludzie wykazywali wsparcie i
  • Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem nic o islamskich terrorystach a o Islamie. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?


Piszesz o zamachu w Nicei. A kto organizuje zamachy? Terroryści. Więc piszesz o terrorystach.

A może powiesz mi że lewica nie walczy zaciekle o te 3 rzeczy które wymieniłem? Tj. Islam, lgbt i prawa kobiet? Przecież to flagowe postulaty lewicowców.


@juby0001: Nie, mówienie, że lewica walczy o to by bezmyślnie wpuszczać islamistów do Europy
  • Odpowiedz
@CrtZ: Jeszcze bardziej wyciągnij z kontekstu to co napisałem XD typowa #lewackalogika

@emkape: Chłopaczku.. czy ty jesteś poważny? O jakim wy żerowaniu mówicie? xD Jak napisze post o tym że Polska wygrała mecz to żeruje na piłkarzach? XD Wezcie Wy ochłońcie trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, wasza ideologia kolejny raz doprowadziła do śmierci niewinnych ludzi i nie potraficie tego znieść ale
  • Odpowiedz
@emkape: No raczej, przecież od lat wiadomo że ONR(którym zresztą głęboko pogardzam) i polscy prawicowcy organizują zamachy terrorystyczne, morduje gejów i zezwala na bicie kobiet, typowe polskie prawactwo, co nie xD

@CrtZ: Wybacz ale to co piszesz jest tak głupie że aż mi szkoda czasu żeby się zajmować rozmową z tobą.

@rzep: Wiesz, mało słychać o tym że lewicowcy chcą większej kontroli uchodzców a słychać za
  • Odpowiedz