Wpis z mikrobloga

@unhit: Torrentów nie używam wcale. Przed kompem raczej dosyć często siedzę czasami coś dużego pobieram ze steama gra np. 30GB więc fajnie, żebym nie czekał całego dnia ;p No i gry online też okazyjnie.

Jak na razie widzę, że opinie dobre :)
@FlameRunner: A sprzęt jaki dają? Działa to w miarę okej, nie wiesza się? Korzystać będą dwie osoby (2telefony - 2 komputery)

Bo z plusa mam ten LTE i jak internet działa bardzo dobrze tak router Huawei można do kosza wywalić bo co jakiś czas (kilka dni) zawiesza się wi-fi i trzeba restart (a po kablu działa).

@unhit: I jeszcze pytanie ich sieć idzie przez kablówkę? Czy po kablu wyleciało mi
A sprzęt jaki dają? Działa to w miarę okej, nie wiesza się?


@CODER_BEST: Nie pamiętam. Działa, ale używam go tylko jako modemu, resztę ogarnia mój prywatny router z Wi-Fi, jeden z tych nie do #!$%@? - bardzo polecam takie rozwiązanie, kilka lat temu go skonfigurowałem pod swoje potrzeby i mam spokój, mimo zmian miejsca zamieszkania i ISP.
@CODER_BEST: Korzystam od 2013 roku, najpierw 20, potem 30, ostatnio chyba właśnie 50 Mb. Jeśli chodzi o modem, to raz miałem Cisco, 2 razy Arrisa. Ogólnie git - do standardowego użytkowania bez najmniejszego zarzutu, zawieszki miałem może ze 2-3 razy w ciągu 3 lat i nie trwały dłużej niż kilka godzin.