Wpis z mikrobloga

W związku z rosnącą popularnością pokemonów oraz końcem roku szkolnego przedstawiam najlepsze zawody, które Wy, młodzi przyszli trenerzy pokemon możecie wybrać dla siebie i swoich dzieci aby zawsze żyć w dostatku :

1. Listonosz
2. Patrol straży miejskiej
3. Rozdawanie ulotek i roznoszenie reklam po mieście
4. Kurier
5. Dostawca pizzy
6. Dostawca towaru z hurtowni, najlepiej spożywka bo najwięcej klientów
7. Taksiarz
8. Instruktor nauki jazdy
9. Kierowca tramwaju
10. Kierowca autobusu
11. Obsługa pociągów

i jeszcze bardzo bardzo dużo więcej!

#pokemongo #pstoprawda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Nie zawsze przystanek sięga do czegoś. na mojej trasie do pracy żaden przystanek nie jest stopem, tylko rzeczy różne dookoła, czasem załapie ale rzadko. Poza tym jajko się nie kręci no i musisz pilnować rozkładu. Najlepsze chyba ulotki, bo nikt Ci nie siedzi na karku. Listonosz też się nabiega, ale ciężka praca i terminy :D
A straż miejska to już w ogóle xD
  • Odpowiedz
@Zaff: To prawda, dlatego są najwyżej, ale jak wolno jedziesz to załapie, a bardziej chodzi o to, że dużo miejsc = dużo szans na inne pokemony niż koło domu :D
  • Odpowiedz
@parasolki: kiedyś roznosiłem gminną gazetę. Lepsza opcja od ulotek była. Bardzo dobrze płacili, sam byłem w terenie i żadnej presji czasowej a kilometrów się trochę robiło.
Przydała by się taka opcja teraz
  • Odpowiedz
@viejra: 3 stópki do pikaczu - teraz w lewo, nienie, cofamy się, o, dobra, stój, ok, jedziemy dalej. :D

@laza: gdybym była gimbem to bym się rwała, raz, że dorobisz, dwa, że złapiesz coś, trzy że forma. Żyć nie umierać.
  • Odpowiedz
@parasolki: tylko, że przyszła "lepsza zmiana" i się skończyło. A przydało by się teraz, zwłaszcza że w tydzień można było dosłownie wychodzić lepszą stawkę niż minimalna krajowa to bo jeszcze poków połapało.
Dokładnie - chodzić, łapać i nie umierać :)
  • Odpowiedz