Wpis z mikrobloga

@Blue-EyedBoy: Najciekawsze jest to, że napisałeś, że nie mógł bym prowadzić działalności bo by upadła i coś. xD właśnie prowadzę, mam firmę, akurat sklepik internetowy, nie duży ale to raczej dwuosobowa działalność. Działa już dłuższy czas. Jestem w sumie uczciwy, dbam o klientów bo wspieram się bardzo stałymi klientami, w związku z tym widzę wyższy cel w tym by np. zwrócić kasę od ręki, a nie być upierdliwym i kazać czekać komuś przez rzeczone dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji. Ogółem nie sądzę by tamten sklep chciał oszukiwać ludzi, jasne nie chwalą się, że biorą telefony z aukcji internetowych i stąd są brandowane, ale za to tanie. Wysyłają towar, zgodny z ich regulaminem, no i nie złocą w opisie. Jak na dzisiejsze czasy to i tak solidna firma.

Co do samego przypadku, to kupiłem 2x LG z lombardu z Gdańska. Telefony nowe, nieużywane. Przyszły same z ładowarkami od Samsunga. Oczywiście faktura zakupu wszystko ok. Pierwszy telefon super, drugi ciągle wyskakują smsy niemieckie itd. generalnie telefon brandowany na Vodafone, przy tym brandowanie takie na reklamy, nie standardowy telefon dla end usera. Do telefonu podłaczyłem swoje konto na fb itd, a po 10 minutach dostaje smsy od niemieckiej panny (takie reklamy jak w salonie telefony stoją, emulacja jak by wyglądał ten telefon w użyciu). Oczywiście byłem zły, skontaktowałem się z lombardem i LG. Bałem się, że telefon mógł być jakiś lewy czy coś. LG stwierdziło, że z imei itd. wszystko ok, że nieodpłatnie zmienią soft, a sam sprzedający kazał odesłać telefon, załatwi sprawę i odeśle. Oczywiście oddałem sprzedającemu, za tydzień miałem telefon i jestem super zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Trzeba do ludzi po ludzku, a jak się gada z dupą to i tak Cię osra.
  • 1
Napisałem "Czy według Ciebie każdy klient, który dostaje towar niezgodny z ofertą i go nie akceptuje jest upierdliwy? Jeżeli tak to tylko mała rada ode mnie, nie zakładaj żadnej działalności - nie przetrwa", Ja nie jestem przekonany co do tego regulaminu, czytałem ten, który mają dostępny na stronie - nie było tam wzmianki o softach. Autor wykopu nie udostępnił niczego więcej, więc trudno mi mieć wgląd w jakiś regulamin sprzedaży udostępniany wyłącznie