Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć!

Od pewnego czasu próbuję znaleźć odpowiedź na pytanie, jak to jest ze #zwiazki tzn. chodzi o dobór osób, kiedy się wie, że z tą jest związek, a z tą nie. Ciężko mi sobie odpowiedzieć na to pytanie (choć nie żebym się żalił, ale być może marnuję czas niepotrzebnie na niektóre osoby).
W rzeczywistości podobać mi się mogą dziewczyny, które nie są "przepiękne", ale mowa ciała, zachowanie, jakiś wewnętrzny urok powoduje, że ciągnie do tej osoby i chciałoby się ją bliżej poznać. Dlatego jak obsługuję jakiegoś tindera to staram się lajkować więcej dziewczyn, na pograniczu podoba mi się - nie podoba mi się, bo przecież w rzeczywistości może okazać się pociągająca. Eh.
Pewnie lepiej by było poznawać w realu i być wśród ludzi, tych pytań by może nie było, no ale styl życia mam taki a nie inny.

Nie wiem czy to nie błąd. Czy po pierwszym spotkaniu powinno się czuć czy dana osoba jest warta dalszego kontaktu?

Jak czytam, że ludzie byli w związku tu 3 miesiące, tam 9, gdzie indziej dwa a w kolejnym półtora roku to się zastanawiam, jakimi kryteriami się kierują, że próbują być z kimś. Być w jakimś związu ciągle. Czy to nie jest uzależnienie od bycia z kimś? Może się wydawać, że przesadnie analizuję, ale nurtuje mnie kwestia zauroczenia i bycia razem - czy bez zauroczenia i tej chemii na początku da się z kimś związać? Jak długo ciągnie się kontakt?

Niewątpliwie, miłość przychodzi o wiele później niż zauroczenie się zacznie, ale zauroczenie "wybiera" nam przyszłą miłość.

Mam lvl 22, nie byłem nigdy zakochany, co najwyżej dwa razy platonicznie zauroczony, co nie trwało zbyt długo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dosyć późno buduję doświadczenie, zbyt wiele rzeczy poznałem przez opisy, na chłodno.. Może to lepiej, bo brak mi uprzedzeń do kobiet?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania Podstawa chyba wszystkiego: nie słuchać wykopu jeśli chodzi o kobiety. Jest tu tyle jadu skierowanego do różowych, że po czytaniu tego wszystkiego naprawdę można się spiwniczyć.

Osobiście zawsze się kierowałem instynktem. Jeśli coś Cię ciągnie do kobiety od samego początku warto to zgłębić (tak, dziękuję za docenienie dwuznaczności :D)
Myslę że po pierwszym spotkaniu powinno się wewnętrznie czuć odpowiednią chemię. Jeśli jej nie ma, coś jest nie tak, po czasie można
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zauroczyć można się na dwa sposoby:
1. zauroczenie "od pierwszego spojrzenia", a właściwie od pierwszego spotkania. W ten sposób zauroczyć można się w bardzo ładnej kobiecie lub przystojnym facecie - osobach, które wyróżniają się urodą lub mają dość przeciętną urodę (ale nie są brzydcy), natomiast są "uroczy, czyli wydają się sympatyczni, mają błysk w oku itp. Takie zauroczenie często szybko się jednak kończy, bo poznana osoba okazała się "inna niż
  • Odpowiedz
OP: @AspolecznaWSieci
@bkwas
Dzięki za odpowiedzi, o takie coś mi chodziło :).

@Invar nie sugeruję się na tyle, by jacyś eksperci byli mi konieczni, ale każdy ma jakąś zagwozdkę. Może poruszam zbyt podstawowy temat, no ale, wynika to z mojego przebiegu xD, który jest jaki jest, takie prowadzę życie.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz