Wpis z mikrobloga

@matelusz1: ta obudowa dla mnie nie ma sensu bo:
nie jest zamknieta i powietrze kisnie nonstop te samo - przeplywu
syf od kurzu jak s-------n musialbym czyscic to 5 razy dziennie
jest wieksza od mojej komody
  • Odpowiedz
@vdr: obudowa stricte pod chłodzenie wodą, więc na chwilę obecną wygląda to tak se.

@brylant_brylant: dokładnie, cicha praca, wydajność jednak lepsza, co do wyglądu to jest tu priorytetem i j-----e się z płynem i rurkami też, takie zajęcie na samotne wieczory.
  • Odpowiedz
@matelusz1: No chyba że tak. Ponieważ jeżeli chodzi ciszę, bezobsługowość i wydajność najlepszym wyjściem jest chłodzenie pokroju macho rev b, wentylator przemysłowy i wrzucenie kompa do piwnicy :P (przynajmniej w przypadku lga2011 taki zestaw się spisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@matelusz1: To jest ta obudowa?
https://www.morele.net/obudowa-thermaltake-core-p5-midi-tower-czarny-okno-ca-1e7-00m1wn-00-791001/
Jeśli tak, to 655zł za coś otwartego na świat (i kurz) to moim skromnym zdaniem sporo. Osobiście wybrałbym coś bardziej tradycyjnego, np. Fractal Design Define S (oprócz prawie 2x niższej ceny - ma również sporo miejsca na WC). Zaleta jest taka, że gdy upuszczę śrubokręt lub zeszyt na taki pracujący sprzęt, to nie będzie mnie to kosztowało dużej ilości złotówek.

WC fajnie tylko wygląda. Wydajność tego nie zaskakuje, a jak już to trzeba wydać zylion cebulionów żeby to jakoś
  • Odpowiedz
@jagoslau: tak, to jest ta obudowa. Nie jest tania, wiem że przepłaciłem, ale bardzo mi się spodobała i idealnie pasuje do mojej wizji komputera. O upadające rzeczy się nie martwię gdyż będzie wyżej niż miejsce gdzie zajmuję się śrubokrętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz