Wpis z mikrobloga

@Kristof7: Bramkę wybierali kibice, a 11 turnieju UEFA. Kibice dokonali mega dziwnego wyboru, ale wybory 11 turnieju, to jest sprawa tak mega subiektywna że zawsze można mówić że zabrakło tego, tamtego i owego.
I nie ma co mówić o osłodzie dla przegranych, bo tych na tym turnieju było 23.
@stepBYstep: Ok co do bramki to nie ma sprawy bo wybierali kibice - nie wiedziałem o tym. Ale '11' to maja byc najelpsi gracze turnieju i tu możemy mieć dylematy co do 2-3 nazwisk. A tymczasem mamy Kroosa który był cieniem samego siebie w tym turnieju i było widać, że nie odzyskał formy sprzed roku. Kimmicha który był jednym ze słabszych ogniw swojej reprezentacji. Jak dla mnie to powinno się wszystko
Jak dla mnie to powinno się wszystko opierać na statystykach


@Kristof7: zgadzam się jak najbardziej. I takich "11" jest w internetach od niedzieli mnóstwo, ale akurat UEFA wybiera sobie tę drużynę inaczej.

Ale '11' to maja byc najelpsi gracze turnieju i tu możemy mieć dylematy co do 2-3 nazwisk.


@Kristof7: Dylematy będą zawsze;) taka natura plebiscytów i wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@preambula:
Rui Patricio (Portugalia) - Joshua Kimmich, Jerome Boateng (obaj Niemcy), Pepe, Raphael Guerreiro (obaj Portugalia) - Toni Kroos (Niemcy), Joe Allen (Walia) - Antoine Griezmann (Francja), Aaron Ramsey (Walia), Dmitri Payet (Francja) - Cristiano Ronaldo (Portugalia)
@ger47: Racja, trochę mecz z Francją mi za bardzo zapadł w pamięci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeglądam whoscore, opta i squawka (choć ta ostatnia mnie lekko zaskoczyła) to jednak wiele nazwisk się pokrywa. Każda chyba ma swój algorytm ale widać podobnie piłkarze w nich wypadli.
@ryzu: Chyba były lepsze...
@Michaszki: Otóż to. Do polskiego Euro raczej się nie zbliżyli tak sportowo jak i organizacyjnie. No jedynie piosenka lepsza, nie rozumiem czemu my to tak #!$%@?śmy z tą Afrogermanką i jej smętami ( ͡° ʖ̯ ͡°)