Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako ze mam poczucie, ze przegrałem życie, chce odzyskać nad nim kontrole. Chce uciec z kraju, zeby zacząć wszystko od nowa. Powoli wygaszam konta spolecznosciowe, tak zeby tego nie zrobic zbyt gwałtownie. Zbieram gotówkę - chce uniknąć używania kart płatniczych. Kierunek mniej więcej okreslony. Mam zamiar nie zostawiać żadnych listów tylko odezwać sie jak już bede na miejscu, oczywiście nie dokładnie z miejsca mojego pobytu. Telefon wyłączę przed wyjazdem na lotnisko. Co jeszcze doradzacie? Zabieram wszystkie swoje papiery zawodowe w wersji fizycznej oraz skany na pendrive. Oczywiście paszport, ciuchy. Ile pieniędzy wziąć? Kierunek uk. Znam język, troche tez znam niemiecki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
Anon: @Bierna: czasami daje. Nie mówię o tak gwałtownej ucieczce, ale np. o zmianie miasta. Dajmy na to takiego Mirka, który od małego był poniżany i mieszka w małym miasteczku. Wszyscy przyzwyczaili się, że on w hierarchii jest na samym dole. Gdy próbuje coś ze sobą robić to ludzie będą go ściągać w dół, bo nie lubią gdy inni zmieniają swój status na lepszy. To nie jest typowo "polaczkowe" myślenie,
Anon: Wszelakie papiery, numery telefonów, kontakty itd. sugeruję ponadto wrzucić na jakąś chmurę, dropboxa itp. Jeśli chodzi o pieniądze, to raczej branie ze sobą większej ilości gotówki jest mało rozsądne. Lepiej mieć kartę, a na niej kasę na przeżycie miesiąca.

No i oczywiście sugeruję powtórzyć słownictwo dotyczące podróży, zakwaterowania i podejmowania pracy :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

OP: co ma do tego wzrost ?
deszczowa wyspa to tylko etap :) plan siega ciut w inne miejsce
nie powiem ze wyjezdzam, bo wlasnie chodzi o to ze musze spalic mosty

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling