Wpis z mikrobloga

@roots18: po #!$%@? czekac jak wszystko przypisane jest do konta? Potem zaczną grac jak bedzie oficjalna premiera i beda plakac ze nie idzie konkurowac z innymi bo reszta juz ma 30-50lvl i poki po 5000cp
@Natiti: wydaje mi się, że sporo osób czeka, jedni się na tym nie znają, drugim się nie chce a trzeci się boją zawirusowanego softu, druga fala uderzeniowa na wypoku nadejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Werdandi: Na wykopie raczej średnio, bo jednak osoby korzystającego często z takich stron są prawie zawsze na tyle zaawansowane jeśli chodzi o technologię, że coś tak prostego jak instalacja gry z .apk nie stanowi problemu. Ale ogólnie na 100% będzie druga duża fala.
@fredro: W zasadzie to by było chyba jedynym wyjściem sprawiedliwym wobec tych czekających. Ciekawe tylko, ilu przedpremierowych graczy by odpadło po czymś takim, w końcu to takie usunięcie save'a w połowie gry :P
@Kusher: Fani konsolowych Pokemonów wiedzą, że i dlaczego Europa jest zadupiem świata, a Polska jeszcze zadupiem tego zadupia ;) Poza tym co z tego, że są serwery, skoro oficjalnie nic się nie dzieje i nawet nie wiadomo,
@Natiti: najlepszą opcją, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony to nowym graczom co pobrali apke z oficjalnego sklepu play dać ogromnego boosta do xp i wszystkiego, żeby mieli szansę dogonić, chociaż jako rasowy polak cebulak mam nadzieję, że zresetują im konta i jeszcze zbanują za granie na nieoficjalnych mirrorach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Natiti: też pogrywałem na emulatorach w pokemony, ale moja nonkonformistyczna natura sprawia, że jak coś się wszystkim podoba, to mi jakoś nie :-D

Jak i o ile wyjdzie w pl to sobie może ściągnę i przetestuję, a na razie te pokemon go to czarnolisto, bo już niedługo to mi w lodówce zaczną tych pokemonów szukać :-D
Europa jak zwykle zadupiem świata dla ekipy z Nintendo


@Natiti: Bo ofc aplikacja powinna NAJPIERW wyjść na zadupiu (w Polsce) a potem może ewentualnie w stanach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naxster: > Europa
Ale wiesz, że Europa to nie tylko Polska, ale także takie duże kraje jak Francja czy Niemcy, i że liczba ludności tego kontynentu wynosi prawie 2,5x więcej niż liczba ludności USA? Wydaje mi się, że podobne traktowanie tych dwóch grup graczy nie jest jakimś szczególnie wygórowanym wymaganiem. Zresztą huk ze Stanami, nawet Australia i Nowa Zelandia dostały już tę grę.
@Natiti: A wiesz, że Stany to JEDEN kraj, najbogatszy, wyznaczający trendy, tworzący praktycznie popkulturę? I na jedne (mimo, źe nie są spójne w pełni) Stany łatwiej wydać niż na kilkanaście krajów europejskich?
I, źe Nintendo nie ma nikogo w dupie, a wręcz przeciwnie, chce naprawić serwery zanim produkcja pójdzie dalej?

No ale "ja nie mam, a kce, jusz, teraaasss!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW Japonia też nie
@Naxster: Dlatego podałam na końcu przykład Australii, to ty pierwszy napisałeś o USA. Konsole Nintendo mam już od paru ładnych lat i wiem po innych sytuacjach, jak są traktowani europejscy, szczególnie wschodnioeuropejscy, fani, stąd moja frustracja :)
@Natiti: Tak i Australia i Nowa Zelandia to JEDYNE inne kraje. Powodów na to, że je dodali może być wiele, od małej oczekiwanej liczby zainteresowanych, małe pokrycie kraju (bo większość to pustynia zostawiona pusta) itd itp.
Nie, twój post brzmi "Nintendo nie lubi Europy dlatego poza Stanami (BĘDĄCYMI GŁÓWNYM ODBIORCĄ) tylko dwa inne kraje mają dostęp. Nie Japonia. Nie Chiny. Nie Kanada. Australia. Bo Nintendo ma uraz do Europy dlatego daje
@Natiti: Boli mnie, ze jak w Polsce czegoś nie ma to zawsze dlatego, że to "zaścianek cywilizacji/gównokraj/zadupie z którego trzeba #!$%@?ć" lub względnie "to dlatego, ze inne kraje chcą naszej zguby".

Za 50 lat globalne ocieplenie to będzie problem tylko i wyłącznie w Polsce i winne będą Niemcy.
Albo Rosja.
Albo to, że to Polska i trzeba do Anglii jechać.
@Naxster: Ale jaka wina Niemiec, o czym ty do mnie piszesz, człowieku? Nieźle odleciałeś. Weź idź z takimi refleksjami na #polityka czy gdzieś indziej, gdzie się porusza takie tematy, ja tutaj przyszłam rozmawiać o Pokemonach.