Wpis z mikrobloga

Siemka
Jako początkujący mam parę pytań odnośnie samej gry. W ogóle dobrym pomysłem byłoby zrobić takie

nasze wykopowe FAQ.

1. Mam dwa takie same poksy, 100 CP i 50 CP. Robię ewolucję. Jak się zachowa CP po ewolucji?

Początkowe CP ma wpływ, że im wyższe przed, to i po także?

2. Jak walczyć w GYM? Czy należy poruszać się pokemonem na boki, czy wystarczy jedynie spamować

palcem na przeciwniku?

3. Czy pokemon ognisty ma wiekszy problem pokonać pokemona wodnego? No i odwrotnie, czy poksy

wodne zadają większe obrażenia pokemonom ognistym? Rodzaj poksów to tylko przykład, bo chce

wiedzieć czy takie coś twórcy uwzględnili w grze.

4. Gdy zajmuje GYM, zostawiam poksa, to czy mogę go z stamtąd wyjąć, ulepszyć i włożyć z powrotem?

5. Jak ktoś atakuje zajęty przeze mnie GYM, to moim poksem wtedy gra SI ? Mam na to jakiś wpływ?

6. Co się otrzymuje za obronę GYM?

7. Przy ataku na GYM, istnieje możliwość wyboru ciosów mojego poksa, którymi ma się posługiwać?

8. Gdy ktoś atakuje zajety przeze mnie GYM, to czy otrzymam jakąś informację na ten temat, czy

mogę to sprawdzić jedynie podchodząc pod GYM?

9. Gdy ktoś atakuje zajęty przeze mnie GYM, zajedzie mi poksa do np. 10hp i przegra, to czy mój

pokemon siedzi w GYM z takim niskim HP, czy może odnawia mu się automatycznie?

9. Po użyciu "power up" na poksie, czy ten wraz z wyższym CP, będzie uczył się nowych ataków?

10. Czy w nocy, pokazują się inne pokemony, niż w dzień? Pora dnia ma znaczenie?

11. Czy pokemony wodne występują częściej nad wodą a elektryczne np przy elektrowni albo słupach

wysokiego napięcia? Rodzaj poksa to tylko przykład.

Jeżeli macie pytania to dopisujcie!

Mam 8 lvl, co mnie dalej czeka? Warto zachować jakieś itemy na później? Jakieś porady? Może

znacie jakieś strony poświęcone pokemongo, gdzie bym znalazł odpowiedzi na swoje pytania i

więcej? Jak najbardziej mogą być anglojęzyczne.

#pokemongo
  • 3