Wpis z mikrobloga

@PierwotnyChips: Celuj w Xiaomi, świetny jest, a MIUI lepszy niż każdy Android od każdej firmy.

A jaki model to już Twój wybór, teraz xiaomi można już kupić w Polsce (jakaś firma sprzedaje, ja kupiłem i jestem zadowolony i czuje się bezpieczniej z rekojmią, niż obietnicami chińczyków)
@PierwotnyChips: Normalnie może nie - nie jest to raczej oficjalna dystrybucja bo by było głośno.

MIUI to Android który został lekko podrasowany i zmieniony, też nie jestem znawcą aby wyjaśnić ale długo używałem Android'a i nie narzekam na MIUI (jedyny problem to nieużywane aplikacje nie można ukryć i trzeba mieć folder z aplikacjami śmieciami)
@PierwotnyChips: Mieszkam na poddaszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze jedna uwaga, której nikt Ci nie zwrócił. "> 23 lvl > nie lubię głupich ludzi > gardzę tępymi ludźmi > Tylko Arka Gdynia". Z matematycznego punktu widzenia sformułowanie "Tylko Arka Gdynia" ma najmniejszą wartość, jest na samym końcu :-) Głupio, nie? Pozdrawiam.
@PierwotnyChips: Kiedyś Xioami można było tylko z Chin sprowadzać, teraz po prostu jakaś firma powstała która sprowadza hurtowo do Polski i sprzedaje (bo wysyłają z polskiego adresu).

Telefon legalny jedyna podejrzana rzecz, że często przychodzą rozładowane gdzie zawsze z Chin przychodzą naładowane do ok. 50% jednak sklep to wyjaśnia tym, że wgrywają Ci polskie MIUI (jak zamawiasz z Chin musisz sam wgrywać polskie) i najwidoczniej nie wyłączają ich tylko same padają.