Wpis z mikrobloga

@grands000: to masz chyba inne google, bo ja znajduje mase odpowiedzi po wpisaniu zapytania. I masz filmiki na jutubie dla nieogarnietych jak i mase wpisow z roznych stron o sprzecie. No ale lepiej zapytac na wykopie niech ci ktos inny poszuka
@bocznica masz coś wspólnego z informatyką? tak mam innego google i każdym ma innego poczytaj, dokształć się.
Druga sprawa jest taka, że się odzywasz, a nawet nie zwróciłeś uwagi na błąd, pseudo ekspercie od googla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grands000: zwrocilem, ale domyslilem sie ze chodzi o pendrajwa z osx, czesto ludzie sie myla ios>osx. Nadal mnie obrazaj, leniu smierdzacy, wpisz zapytanie a zobaczysz setki odpowiedzi tutoriali na makowych stronach, na jutubie i gdzie tylko chcesz. Siedz tu dalej i wyzywaj.
I nie jestem zadnym ekspertem.
@bocznica: najbardziej mnie śmieszy jak ktoś sam zacznie kogoś obrażać po czym dostaje po łapkach, a następnie płacze jak Ronaldo w finale bo ktoś mu się odwdzięczył tym samym ( ͡º ͜ʖ͡º)

@bocznica: głupiomądry że każdy ma innego googla? sam napisałeś "chyba masz innego googla" a teraz zmieniasz zdanie? Objawy schizofrenii przejawiasz, a to podobno ja mam problemy z psychiką.
Kreujesz się na znawce sprzętu apple, a wystarczy poczytać jakie bzdury piszesz na ten temat przeglądając twoje komentarze.
Nie zgodzę się z Tobą, nie wszyscy muszą wiedzieć że ios a os x to systemy na różne urządzenia, po za tym co w tym
@grands000: z czystej ciekawości wpisałem po prostu 3 słowa w wyszukiwarkę "osx pendrive windows" i wyszukało mi pierdyliard stron z odpowiedziami, więc naprawdę nie powinieneś kłapać już gębą tylko grzecznie przeprosić za bulgotanie i przyznać się, że jesteś jełop i szukać nie potrafisz.
@advert: co koleszków zawołał? też ze zrozumieniem nie potrafisz czytać? Nie widzisz że tu już nie chodzi o tego całego osx? a tępienie typów jak bocznica i to dlatego "kłapie"? Następny typ co tylko potrafi w koło wszystkich obrażać?