Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki zwyciężcą #rozdajo z tego wpisu jest @VR46 - ktorego prosze aby mi na pw wyslal swojego paypala, albo adres do przelewu.

Co do samego wpisu, to niestety nie udało się znaleźć Darii, napisało do mnie 2 Mirków z tropami, które okazały się błędne, ale i tak doceniam chęć pomocy :) . Pisałem w tym czasie również na dwóch Szczecińskich spottedach i szukałem/pytałem po facebooku, ale jak widać bez rezultatu.

Wrzucam jeszcze ostatni raz info dla osób, które niewidziały tamtego wpisu, to szukam znajomej z przeszłości ze #szczecin , tu podaje dane jakie mam, więcej szczegółów jest w zlinkowanym wpisie:

Imie:Daria
Rok urodzenia:1993
W 2007 nosiła stały aparat na zęby i trenowała lekkoatletyke, miała czarne włosy i grzywke
Miasto: Szczecin

Jesli ktoś byłby w stanie mi pomóc ją znaleźć to z pewnością się odwdzięcze, z góry dziękuje za wsparcie, a także wszystkim osobom wspierającym mnie w poprzednim wpisie :)

Troche szkoda, jeśli nie uda mi się jej znaleźć, bo sobie myślałem, że jeśli ją odnajde i pospotykamy się troche i bedzie nam sie fajnie razem czas spedzalo, to zabiore ja na wycieczke na filipiny/taljandie/indonezje we wrześniu, ale chyba okazuje się, że świat nie jest taki mały jak mówią, więc pewnie ten czas spędze na rozwijaniu się (treningi fizyczne + kodzenie) - co w gruncie rzeczy nie jest taką złą opcją, mógłbym w sumie się pospotykać z ładnymi różowymi, ale nie mam chęci tracić czasu i cierpliwości na odsiewanie pustaków. (Lepiej być samemu i mieć progress, niż z ładnym różowym i zastój, albo być przez niego ściągany w dół - a to jest bardzo częste nawet jak sie czyta wpisy na mirko).

Także murcy troche #przegryw , but still better than playing PokemonGo #pdk ( )

#szukamyrozowego #ladnapani #csiwykop #pomocy #rozowepaski #lekkoatletyka
  • 67