Wpis z mikrobloga

Pokemonowe Mirki!

Jak wygląda sprawa Pokemon Go na wsi, np. około 1k mieszkańców? Da radę coś połapać, nie wiem czy w lasach, przy rzekach, stawach też śmiga? Zastanawiam się czy jest sens, żebym to ściągał w ogóle.

Pewnie to pytanie już padało setki razy na tym tagu, ale przejrzałem kilka kart i mi się odechciało dalej szukać, więc pytam.

#pokemongo
  • 12
@Rufusan: @Python: Ja na kompletnym zadupiu nawet bez utwardzonych drog znajdowalem jakies rattaty i gym byl. Teraz jak wrocilem do domu we wsi 2k mieszkancow, 3 sklepy, kosciol, poczta, nawet #!$%@? bloki mamy xD a pokemonow brak. Jeden pokestop z łaską.
@Rufusan: łącznie wytruptałem może jakieś 20 km, jedyne poki zdobyłem tylko dzięki przynęcie, wtedy masz gwarantowany spawn. Najbliższy pokestop mam w lesie jakieś 6km od chaty, ale pokemonów i tak nie było żadnych.
@eciek @Python @3mielu @Quila @Atencyjny_Gerbil

Pojeździłem po wsi z 40 min na rowerze i tyle mi się udało złapać, generalnie nawet w niektórych momentach znajdywało 3-5 pokemonów na raz ale nie mogłem ich znaleźć a ludziom na podwórka włazić nie zamierzam :D
Okazało się, że PokeStop to kościół, w pobliżu którego złapałem Zumbata, jest jeszcze u nas kilka stawów rybnych, ale jakieś 500 m od nich przy drodze znalazłem Krabby'iego. Nie wiem
Pobierz Rufusan - @eciek @Python @3mielu @Quila @Atencyjny_Gerbil

Pojeździłem po wsi z 40 ...
źródło: comment_OU3GSCmeiHkc5a2iKL6pn75hbRnnwteG.jpg