Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: Ale to co napisałem to prawda. W USA geje zniszczyli wolność sumienia. Katolik jest właścicielem domu weselnego to nie ma prawa odmówić zboczeńcom ślubu, a udzielenie ślubu ogranicza jego wolność sumienia.
@eacki8: Widzisz i tu jest Twój problem. Homoseksualizm nie jest zboczeniem a orientacją seksualną Tak mówi seksuologią. Deal with it.

Idąc Twoją logiką, stereotypowy muzułmanin ma prawo zwyzywać kobietę przesadnie odkrytą? Może zabić osobę homoseksualną? Przecież to zgodne z jego sumieniem i wyznaniem....
@Tamerlan:

Nie uciekaj do tematu.

Idąc Twoją logiką, stereotypowy muzułmanin ma prawo zwyzywać kobietę przesadnie odkrytą? Może zabić osobę homoseksualną? Przecież to zgodne z jego sumieniem i wyznaniem....


Porównujesz odmowe udzielenia ślubu do morderstwa ? Nie rób z siebie idioty.

Przyznaj się lepiej że jesteś socjalistą i nie masz szacunku do własności prywatnej. Jeśli istnieje wolny rynek to nie będzie takich problemów z gejami. Jeden dom ślubny im odmówi i po
Jeden dom ślubny im odmówi i po prostu nie zarobi a znajdzie się inny dom ślubny


@eacki8: Oczywiście(tak samo jak restaurator powinien mieć prawo nie wpuścić Cygana albo eackiego8 (͡° ͜ʖ ͡°)), ale musi jednocześnie istnieć prawo, które im pozwoli w ogóle zawierać związek małżeński. Chyba, że całkowicie rezygnujemy z określania tego w prawie.
@eacki8: >Porównujesz odmowe udzielenia ślubu do morderstwa ? Nie rób z siebie idioty.

Skoro nie rozumiesz, czym jest wolność sumienia to próbuję Ci unaocznić do jakich absurdów by to prowadziło. Wolność sumienia to inaczej swoboda wyznania - prawo do wierzenia w co się chce i praktyk religijnych. Nic ponadto.

Tak jak mówi Baron, albo małżeństwa uznane w prawie dla wszystkich, albo niet.

Nie wolno przekładać tolerancji nad wolność


Mamy tu dwie
Przyznaj się lepiej że jesteś socjalistą i nie masz szacunku do własności prywatnej.


@eacki8: Mam, ale przypomina mi się scena z Django kiedy barman mówi " Get that nigger out of here".