Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Moja córka lvl 7:
-tato! Wcale mnie nie słuchasz!
-przepraszam już Cię słucham. Powiedz o co chodzi?
-teraz już nie powiem! (foch)

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yotek: Oczywiście należy edukować. Im wcześniej tym lepiej. Ale trzeba zrozumieć, że one tego nie robią specjalnie ot tak - po prostu taka ich natura :/
  • Odpowiedz
@thestabilizator: czyli Twoja córa ma bug'a w firmware, sprawdz żony kod bo pewnie sie skopiował zanim zrobiłes małzonce patch'a.
Lub nie zrobiłes, to masz babo placek( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Nie kazda jest taka - odchowałem 5 latke i dopiero od 13stego roku źle sie ja upgrad'uje, za wczesnie ja do sieci wpusciłem.
  • Odpowiedz
dlaczego jej nie słuchasz?


@InsaneMaiden: Bo tak wybrał. Kim jesteś, by atakować wybory obcego mężczyzny?

a co to ma wspólnego czy to jest dziecko czy nie? C-----e jest uczucie, gdy Cię ktoś
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: dlaczego więc podważasz wybory obcego mężczyzny w stosunku do obcego tobie dziecka? W dodatku gdy twoim jedynym doświadczeniem z dziećmi jest "codzienny kontakt z rozgadaną dwulatką". To cię upoważnia do prawienia morałów na temat wychowania dzieci czy po prostu w głupi sposób sobie śmieszkujesz?
  • Odpowiedz
Moja taka nie jest, po mamusi wrzeszczy "taaataaaa" do skutku. ;)

p.s. U nas niestety to "tata" jest fochający. Potrafi się obrazić i nie odzywać tydzień, co gorsza nikt nie zna powodu.
  • Odpowiedz
@StarsThief: Ja mam na to system. Nauczyłam się jeszcze za czasów młodszego brata, który potrafił nawijać godzinę. Co jakiś czas teatralnie "taaaak?", "mhm", "no co Ty powiesz", "oczywiscie", "tak słucham Ciebie kochanie" i jakoś leci. ;)
  • Odpowiedz