Wpis z mikrobloga

@Solitary_Man: już nie pamiętam. To dotyczy aktualnego zapisu do pliku, powinno być ok, ale tego co było wcześniej nie zmienisz. Po zmianie powinno zapisywać do pliku co 6 min zamiast co 10 min i tak powinno wyświetlać. Jak jest dużo pomiarów to w grę wchodzi jeszcze sensorsdatalimit w config
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: W configu ustawiasz: "281E447405000033" => array("type" => 1, "name" => "Przykładowy", "visible" => true), masz parametr visible. Ja u siebie mam inny rodzaj series, w tym co wysłałem są dynamicznie ładowane , tam linijka gdzie się zaczyna XMLHttpRequest
  • Odpowiedz
@BBarwik: Tez mam taka wersje jak ty patrząc po kodzie. Nie wiem czy zrozumiałeś co chce zrobić. Wchodzę na wykres i zeby domyślnie byla atywna tylko np 1 Temp. Żebym nie musiał cały czas ręcznie klikać i dezaktywować inne. I tak własnie czytałem ze to sie zmienia w tym parametrze series tylko trzeba ręcznie podawać zakres data no a u nas sie tak nie da i dalej nie wiem co zrobić:)
Solitary_Man - @BBarwik: Tez mam taka wersje jak ty patrząc po kodzie. Nie wiem czy z...

źródło: comment_as8njlC44Tki1hY6cjgslYspdzPAQBCj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: w config $sensors parametr visible za to odpowiada, u mnie wygląda to np. tak

"288355E5040000BC" => array("type" => 1, "name" => "Pokój Bartosza", "visible" => true),
"28E18FBF04000031" => array("type" => 1, "name" => "Pokój Dagmary", "visible" => true),
"285D0A64040000C7" => array("type" => 1, "name" => "Łazienka", "visible" => false),
  • Odpowiedz