Wpis z mikrobloga

Jadąc dzisiaj tramwajem, zachowanie dwóch blond karynek, zainspirowało mnie do odświeżenia mojego tagu, bo baardzo dawno w nim niczego nie pisałem.

Jak wszyscy wiemy, guronce powietrze ogarnia nas z każdej strony i po chwili pobytu na dworze, możemy poczuć się tak, jak czekoladowy królik w piekarniku. Wszystko płynie, panta rhei.
Mój dzisiejszy buldóp, dotyczył będzie klimatyzacji w pojazdach komunikacji miejskiej, gdyż moje zirytowanie #!$%@?ło się dzisiaj poza skalę.
Południe, guronce południe. Czekam na 11-tkę. Patrzę, jedzie. Los dzisiaj mi sprzyja, Skoda 19T, będzie klimatyzacja. Wchodzę.. co prawda jest, ale.. siedzą sobie 2 tłuste blond karyny w wieku 25+, pootwierały wszystkie okna wokół siebie i.. wachlują się jakimiś ulotkami, bo guronco. Myślę, ki #!$%@?, klima nie działa? Podszedłem do wywietrznika, działa. To podszedłem do siedliska karyn i bez słowa zamknąłem ich okno. Oczywiście automatycznie się uaktywniły:

HURR! DURR! CO TY ROBISZ?! PRZECIEŻ JEST GORĄCO! PO CO TO OKNO ZAMYKASZ?! JAK CI ZIMNO, TO SIĘ UBIERZ!!!!


Stahp. Kobieto, dej żyć. Tłumaczę grzecznie i logicznie, że przy otwartych oknach klima nie wyrabia, trzeba zamknąć i chwilę poczekać, to zaraz będzie chłodniej. Oczywiście, cokolwiek bym nie powiedział, działa jedyne słuszne argumentum ad #!$%@?:

Ale mi jest guronco!


Takich podludzi, którzy za nic w świecie nie dadzą sobie przetłumaczyć, że są w błędzie, to ja bym kopał po mordzie i patrzył, czy równo puchnie. No, ale niestety, nie można. Nie pozostało mi nic innego, niż przemieścić się do następnego członu, w którym było przyjemnie chłodno, bo wszystkie okna pozamykane, a Świnka Piggy dalej smażyła się we własnym tłuszczu. I dobrze, kotwica jej w plecy. Mirki, Mirabelki, zwracajcie uwagę na piktogramy na tramwajach, bo jeśli mają "śnieżynkę", to klima obecna w pojeździe. Poniżej zrobiłem wam zestawienie tramwajów, które posiadają klimatyzację (po lewej stronie) oraz tych, które nie (po prawej stronie).

#wroclaw #mpkwroclaw #ludzkastronampk @mroz3
Pobierz w.....o - Jadąc dzisiaj tramwajem, zachowanie dwóch blond karynek, zainspirowało mnie...
źródło: comment_FCVt23hhjTXV4L2Ecgzv1YtN0iA4Xpho.jpg
  • 24
@ateibok: Chciałem to zrobić, ale

JP na 50%, bo się trochę boję ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Vincenzo: U nas także, tutaj motornicza zawaliła, że nie pozamykała, a głupie karyny to wykorzystały.

@Jpek: W mniejszości pojazdów jest taka burżuazyja. W autobusach to teraz mniej więcej 50/50.

@hphp123: Bo niestety czasem
@szasznik: Bo mi się nie chciało. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeśli ludzie nie myślą, to dbam o siebie, a nie o nich. Ważne, że mi było chłodniej, karynki miałem w dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozwiązanie tego problemu jest proste: w pojazdach z klimatyzacją należy zablokować możliwość otwierania okien (bo i po co je otwierać). Z powodzeniem jest to praktykowane w stolicy.


@Vincenzo: KZKGOP w przetargach na Katowice ma nawet, że autobusy z klimatyzacją i obowiązkowymi blokadami otwierania okien wtedy.
@wiedro: otwieranie powinno być możliwe tylko po rozwiązaniu równania 2+2*2 i wpisaniu wyniku na ekranie. Dzięki temu w razie nagłego wypadku ogarnięta osoba mogłaby otworzyć okno a tacy którzy nie ogarniają nie mieliby możliwości otwierania ( ͡° ͜ʖ ͡°)