Wpis z mikrobloga

Jadąc dzisiaj tramwajem, zachowanie dwóch blond karynek, zainspirowało mnie do odświeżenia mojego tagu, bo baardzo dawno w nim niczego nie pisałem.

Jak wszyscy wiemy, guronce powietrze ogarnia nas z każdej strony i po chwili pobytu na dworze, możemy poczuć się tak, jak czekoladowy królik w piekarniku. Wszystko płynie, panta rhei.
Mój dzisiejszy buldóp, dotyczył będzie klimatyzacji w pojazdach komunikacji miejskiej, gdyż moje zirytowanie #!$%@?ło się dzisiaj poza skalę.
Południe, guronce południe. Czekam na 11-tkę. Patrzę, jedzie. Los dzisiaj mi sprzyja, Skoda 19T, będzie klimatyzacja. Wchodzę.. co prawda jest, ale.. siedzą sobie 2 tłuste blond karyny w wieku 25+, pootwierały wszystkie okna wokół siebie i.. wachlują się jakimiś ulotkami, bo guronco. Myślę, ki #!$%@?, klima nie działa? Podszedłem do wywietrznika, działa. To podszedłem do siedliska karyn i bez słowa zamknąłem ich okno. Oczywiście automatycznie się uaktywniły:

HURR! DURR! CO TY ROBISZ?! PRZECIEŻ JEST GORĄCO! PO CO TO OKNO ZAMYKASZ?! JAK CI ZIMNO, TO SIĘ UBIERZ!!!!


Stahp. Kobieto, dej żyć. Tłumaczę grzecznie i logicznie, że przy otwartych oknach klima nie wyrabia, trzeba zamknąć i chwilę poczekać, to zaraz będzie chłodniej. Oczywiście, cokolwiek bym nie powiedział, działa jedyne słuszne argumentum ad #!$%@?:

Ale mi jest guronco!


Takich podludzi, którzy za nic w świecie nie dadzą sobie przetłumaczyć, że są w błędzie, to ja bym kopał po mordzie i patrzył, czy równo puchnie. No, ale niestety, nie można. Nie pozostało mi nic innego, niż przemieścić się do następnego członu, w którym było przyjemnie chłodno, bo wszystkie okna pozamykane, a Świnka Piggy dalej smażyła się we własnym tłuszczu. I dobrze, kotwica jej w plecy. Mirki, Mirabelki, zwracajcie uwagę na piktogramy na tramwajach, bo jeśli mają "śnieżynkę", to klima obecna w pojeździe. Poniżej zrobiłem wam zestawienie tramwajów, które posiadają klimatyzację (po lewej stronie) oraz tych, które nie (po prawej stronie).

#wroclaw #mpkwroclaw #ludzkastronampk @mroz3
w.....o - Jadąc dzisiaj tramwajem, zachowanie dwóch blond karynek, zainspirowało mnie...

źródło: comment_FCVt23hhjTXV4L2Ecgzv1YtN0iA4Xpho.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@wiedro: rozwiązanie tego problemu jest proste: w pojazdach z klimatyzacją należy zablokować możliwość otwierania okien (bo i po co je otwierać). Z powodzeniem jest to praktykowane w stolicy.
  • Odpowiedz
@wiedro: niedawno jechałem, trochę tłoczno myślę sobie klimatyzacja nie wyrabia, ale gdy jakiś starszy pan udał się na rozmowę z kierowcą rzucając wyzwiskami to po 2 przystankach było już chłodno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szasznik: Bo mi się nie chciało. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeśli ludzie nie myślą, to dbam o siebie, a nie o nich. Ważne, że mi było chłodniej, karynki miałem w dupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vincenzo: w Białymstoku kierowca też może zablokować otwieranie okien. Problem taki, że chyba nie każdy szofer wie jak się uruchamia klimatyzację, za to każdy umie skutecznie zablokować okna. Rezultat czasami taki, że ani okien, ani wywietrznika, ani klimatyzacji.
  • Odpowiedz
rozwiązanie tego problemu jest proste: w pojazdach z klimatyzacją należy zablokować możliwość otwierania okien (bo i po co je otwierać). Z powodzeniem jest to praktykowane w stolicy.


@Vincenzo: KZKGOP w przetargach na Katowice ma nawet, że autobusy z klimatyzacją i obowiązkowymi blokadami otwierania okien wtedy.
  • Odpowiedz
@wiedro: otwieranie powinno być możliwe tylko po rozwiązaniu równania 2+2*2 i wpisaniu wyniku na ekranie. Dzięki temu w razie nagłego wypadku ogarnięta osoba mogłaby otworzyć okno a tacy którzy nie ogarniają nie mieliby możliwości otwierania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz