Wpis z mikrobloga

@scovil: Niestety nic się nie zmieniło, powiedziałbym nawet, że w niektórych wymienionych kwestiach jest gorzej.
Zaprzestałem chociażby udawać się na konwenty co chyba zalicza się do bycia wśród ludzi. Uznałbym, że ilość przypadków bycia w towarzystwie również zmalała, co nie jest zgodne z teoriami znamienitych psychologów z portalu wykop.pl - po odstawieniu chińskich bajek powinna liczba ta wzrosnąć.
Pojawiła się niechęć do piwnicy. Niechęć granicząca z odrazą.
Może mam nieswoiste objawy.
@zeligauskas: Wszystko jest w jak najlepszym porządku, pojawiają się pierwsze objawy wykorzeniania mangozjebizmu i wewnętrznego przegrywu z umysłu takie jak chociażby niechęć do piwnicy.
Intensyfikacja alienacji od społeczeństwa również jest objawem albowiem choroba usiłuje walczyć by zachować swoja pozycję w mózgu.
Prawdopodobnie po 6 miesiącach objawy ustąpią zupełnie i będziesz w pełni wyzwolony.

@BlueFeather: Interesujące. Czy istnieje jakaś uproporcja od której warto zacząć poszukiwanie równowagi? Znasz może jakieś środki katalizujące ten proces?

@scovil: 6 miesięcy jeszcze? To będzie trudne. Ostatnio mam wątpliwości czy na pewno słusznie robię dokonując takiej przemiany. Czy nie utracę swojego "ja" w tym procesie? Kim w ogóle jestem? Dokąd zmierzam?

@kinky_savage:
1. Bo lubię pepe. Czasem się z nim utożsamiam ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie dziś :D Łatwiej też o jakieś anime pepe, niż anime wojaka.
Drobna dygresja: wojak to #!$%@? piwo, 0/10, nie polecam.

2. Ne wiem. Nie? Może? Toczę duchowy konflikt w głębi siebie w sprawie loli. Gdy tylko skłaniam się w sposób jednoznaczny do określenia się w tej sprawie to nagle coś się
@zeligauskas: Recepta jest banalnie prosta, a jednocześnie trudna, wszystko zależy od tego, jak dobrze będziesz słyszał samego siebie. Rób to co lubisz. Jeśli masz na coś ochotę, zrób to. Takie odwyki na siłę to nic innego jak próba zmiany siebie niezgodnie z własnymi pragnieniami i nieakceptowanie siebie, co czyni Cię oczywiście nieszczęśliwym. Chyba, że jest to nałóg, który coś niszczy, wtedy odwyk się przydaje. Nie jest przyjemny, ale jest to cena