Wpis z mikrobloga

No i Mirki stało sie, porzucam #bojowkawindowsphone na rzecz #xiaomi. Kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32. Powinien dojść do przyszłego tygodnia, wybrałem przesyłkę DHLem na #ibuygou

Z jednej strony mam obawy przed chińczykiem, no ale przecież teraz wszystko jest tam produkowane.
Z drugiej strony bardzo się cieszę, że pożegmam się z Windowsem na smarfrony, nigdy więcej. Sam smartfon jest ok, nie przegrzewa się, chodzi płynnie, no ale przecież na nim nic nie ma więc jak się ma ciąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 24
Ja kupiłem sobie xiaomi redmi note 3 pro prime, to jest ta wersja 3/32, aparat 16mp i procesor na snapdragonie, od sprzedawcy top one shenzhen za przesyłkę zapłaciłem 26$ właśnie DHL, ale nie było cła żadnego, ponieważ ma pośrednika w Anglii i wysyła tam paczkę, oni ją przepakowują i wysyłają do PL jako, że wysłana z Anglii (czyli z europy, dzięki czemu omijasz) jak masz jakieś pytania to dawaj znać.
emfis23: Mirku ta sama myśl nawiedziła mnie 2 dniu temu. Nie żeby kupować nowy tel dla poksow... Ale one przelewają ta słynna czarę xD.