Wpis z mikrobloga

@tallman: Panie dobry buty to 1500 kosztujo (bez promocji). Możesz wszystko kupić byle jakie albo wykosztuj się do rozsądnego poziomu. Nie pamiętam ile kumpel płacił bo byłem z nim pomagałem wybrać. 1200 czy 1300 czy 1400 z koszulą i krawatem. Pamiętaj, że skręt wełny jest ważny no i tylko czysta wełna bez wiskozy czy innego poliestru.

Tak czy siak podejdź i zobacz
Mirki pomóżcie! za miesiąc ślub brata a ja bez garnituru. Chciałbym kupić dobry garnitur, ale nie wydać na niego 2 tysięcy złotych. Znajdę gdzieś w Warszawie coś dobrego jakościowo do tysiąca?


@tallman: przejrzyj vistule i bytom czy sąjakieś wyprzedaże w salonach a jak nie ma to po prostu pomierz kroje i rozmiary by znalezc swoj rozmiar w tych salonach. Potem w necie sprawdzisz czy jest wyprzedaz ze sklepu internetowego ( a
@tallman: dokladnie tak. zreszta w razie wu potem mozna zwrocic w salonie.
mi bardziej spasowały kroje w bytomiu bo w vistuli był albo za wąski w klatce albo za szeroki w talii.
Idz i spytaj o cos dla ciebie 100% welna. Jak nie bedzie zadnej promo to nie kupisz ale rozmiarówke mają powtarzalną ( przynajmniej w bytomiu) ale w vistuli raczej tez. No iznajac król ( wyszczuplony / zwykly) i rozmiar,