Wpis z mikrobloga

Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii futbolu, odnosi kontuzję po brutalnym wejściu w najważniejszym meczu swojej kariery, a niektóre wykopki w piwnicy się z tego powodu cieszą i wyśmiewają go.

Czy jest lepsza definicja #!$%@? umysłowego?
#mecz
  • 40
  • Odpowiedz
@rooger: najwybitniejszy a zarazem największy buc co pokazał po meczu z Islandią. Szanuje się walczakow a nie wiecznie placzacacych którzy są samolubami.
Jakoś nie widziałem by po pierwszym meczu z Irlandią Północną Lewandowski powiedział że nie mają ambicji i nic nie osiągną.
  • Odpowiedz
@rooger: A nawet mi nie mów, bo się wściekłem na Francję jak nie wiem. Pszeniczne mi przestało smakować. Miałem ochotę na fajny spektakl sportowy, a oglądam chamskie, wycelowane, zaplanowane, brutalne faulowanie. W sumie cofam mojej współczucie dla nich, jak Materazzi sprowokował Zizu. Dobrze, że wtedy przerypali.
  • Odpowiedz
@rooger: takie samo #!$%@?, jak wychwalanie typa pod niebiosa, płacze, że jesteśmy z Tobą, łączymy się w bólu, teksty typu "płakałem razem z nim" itp.

Meczu nie oglądałem, i zanim zobaczyłem co się stało, pomyślałem. że znów udaje i ludzie mają z niego bekę.:-)
  • Odpowiedz