Wpis z mikrobloga

Mireczki, bateria w S7 Edge to jakies gowno.
14h dzialania, max 3,5/4h SOT.

Mam wersje na Exynosie, ale slyszalem, ze niektorzy maja po 6h SOT i 2 dni max bez ladowania.
Uzywam tylko samsung browsera i Insta, wszystkie gowna powylaczane.

Mysle nad factory resetem, moze to pomoze? :D

Ktos ma tu s7 edge i moze sie wypowiedziec czy bede musial kupic powerbank albo Iphone 6s plus?

#telefony #s7edge #samsung #android #bojowkaandroid
Pobierz xtechx - Mireczki, bateria w S7 Edge to jakies gowno. 
14h dzialania, max 3,5/4h SOT...
źródło: comment_11DpEUK0BqYxGAVPgP793fSOYJAGpE3P.jpg
  • 19
Zara się zleco znawcy "root i CM bo inaczej do dupy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spróbowałbym wipe'a kolego, potem zbadaj czy problem dalej się pojawia. Jeśli tak, coś pokombinujemy
@xtechx: też mam Edge'a, czas działania podobny. Korzystam dużo z instagrama, Mojego Wykopu, aparatu, czasem jakiś Chrome i YouTube, większość czasu LTE i Bluetooth (powiadomienia na zegarku). Niemniej jednak dwa dni spokojnie wyciąga przy włączeniu LTE kiedy potrzebne i bez lokalizacji. Także wydaje mi się, że nie jest to jakiś zły wynik.
@klepacz: @feelbeats: @Kalafiorek_Zaglady: Ja mam wlaczona tylko synchronizacje (dla inboxa) i dane komorkowe, nie lte. Wszystko inne jest wylaczone. Podobna wydajnosc baterii mialem przy GALAXY Mega 6.3 cala, ktory mial ekran jak tablet i mial 4 lata.. a tu nowy tel i jak jade do miasta to sie martwie o baterie xD

@klepacz: max 4h (przy 3/4% bateri).
@Kalafiorek_Zaglady: mam inboxa ale w ustawieniach nie widze tego. Zrobie dzisiaj full wipe i reset. Po kupnie robilem tylko przez ustawienia (przywroc fabryczne ustawienia) bo tel byl uzywka kilkumiesieczna, zafoliowana.
@xtechx: dla mnie topowy telefon s7 ma #!$%@? slaba baterie, nie po to mam najnowszy telefon by oszczedzac na gps, mobile czy dzialac na power saving. Zakupilem sungowy bank fc2.0 bo moj z note3 slabo laduje. Musi byc wymiana bo wtedy mnie nic nie ogranicza. Mam zestaw VR i kamerke 360 i wnerwia mnie mnie te ciagle tracenie godzinki na ladowanie pod vr, potem znow naladowac na kamere a potem po
@xtechx: Jeżeli Cię to jeszcze obchodzi to u mnie sprawa baterii na S7 Edge wyglądała następująco: przez jakiś miesiąc bateria działała mi przy ciężkim użytkowaniu 34-37 godzin (kilka razy sprawdzałem). I w sumie nie narzekałem do momentu dziwnej zwiechy. Telefon mi się rozgrzał i nie mogłem go wyłączyć. Dopiero szybko na necie znalazłem magiczne klawisze power+home+volumedown i zresetowałem. Od tego czasu bateria przy ciężkim użytku - max 24 godziny. Wiadomo że