Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie, zawsze moje autko (Clio 2 lift) otwieram pilotem, a dziś pierwszy raz od zakupu chciałam zamknąć/otworzyć drzwi wkładając kluczyk do zamka i nie ma żadnej reakcji (zarówno wkładając kluczyk do zamka w drzwiach kierowcy jak i pasażera). Czy możliwe, że tak ma być - a jeśli nie (niestety bardziej skłaniam się ku tej opcji) to co może być zepsute?
#kiciochpyta #motoryzacja
  • 10
@Miniaa: Wiele nie trzeba by wepchnąć coś do zamka, kluczyk będzie się obracać, ale nie otworzysz. Wiem, bo ktoś mi tak kiedyś zrobił z zamkiem do drzwi. Spróbuj mocniej, kilkanaście razy.
@LashaTumbai: @Mr_Przemyslaw: @sissel00: jak się otwiera z pilota to czasami sie syf nazbiera w kopercie i nawet kluczyka nie da sie włożyc. przeczyscic zobaczyć. A dwa nie wiem jak centralka clio ale włożyć kluczyk do koperty i przetrzymac w pozycji otwórz w zamku. Może centralka zasskoczy i otworzy i bedzie już po problemie.
@Miniaa: Ale masz historii z tym autem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakup sobie duże WD-40 i sporą ilością spróbuj wyczyścić zamek (najpierw WD, potem kluczykiem przód-tył a potem na boki, powtarzać do skutku)