Wpis z mikrobloga

bronia go wszyscy ale nie ma co bronic, na tym turnieju wypadl slabo koniec kropka, mozna nie byc dysponowanym 1, 2 mecze a on na kazdym mial to samo - dal ciala i mam nadzieje ze o tym wie i to poprawi


@Reinspired: Lepiej jakby nie dochodził do sytuacji jak Lewandowski bo wtedy by nie miał co zepsuć? I tak Milik na tym turnieju więcej zyskał niż stracił na swojej wartości.
@realbs mowimy o tym co jest teraz, a nie co z niego moze wyrosnac.
@jestem_legenda proba grania do Lewego- decyzja klasy swiatowej, odegranie do Kapustki bardzo dobra decyzja. Strzal w tej chwili #!$%@?. Pewnie ze to sa sekundy, ale oceny mirkow biora sie z porownan do zachowan innych pilkarzy ktorzy tez maja te sekundy na podjecie decyzji. Ani troche go to nie broni xD
@antonio20 no chyba zartujesz on wygladal jak niedoswiadczoby
@Spider1919: wyrobi się, w jego wieku Lewandowski strzelił 8 goli dla Borussi przez cały sezon, na mś nie pojechał. Błaszczykowski z kolei w wieku 22 lat przez cały sezon strzelił dla Borussi jednego gola. Na EURO 2008 nie pojechał przez kontuzję o ile dobrze pamiętam. Milikowi stawia się wymagania, bo cały zespół jest najlepszy od lat.

Luzujcie dupska
@karamba16: ale robią z niego najgorszego zawodnika z reprezentacji a eliminacji już nikt nie pamięta. Na samym euro 3/4 bramek było dzięki niemu. Myślę że po części jest to wina samej taktyki że po strzelaniu bramki nie chcieliśmy strzelać kolejnych i jak już mieliśmy piłkę w pobliżu pola karnego to nie potrafiliśmy cierpliwie spróbować tylko kończyło się niecelnymi strzałami zazwyczaj Milika. Bo w głowach mieli myśl że zaraz się znów będziemy
@Reinspired: No nie do konca, bo wygral mecz z irlandia Polnocna i zostal oficjalnym zawodnikiem meczu z Ukraina. Z Portugalia gral mniej wiecej tak jak wsyzscy. Takze na 5 meczow #!$%@? 2, gdzie z Niemcami partolil tak samo jak lewy czy Howedes i Kroos
@Spider1919: No kto by pomyślał, napastnik strzela na bramkę :D on ma taką lewą nogę, że to była naprawdę dobra sytuacja dla niego. To pokazuje, że gość się nie załamuje i próbuje. Gorzej, jakby się bał strzelać. Oczywiście zagrał poniżej swojego poziomu na tym euro, ale bez przesady, nie grał tragicznie (jak chociażby Muller xd)