Wpis z mikrobloga

na wykopalisku zakopali, jako duplikat i informacje nieprawdziwą xd bo ktoś dodał później jako powiązane gdzieś, a informacja nieprawdziwa bo Kaczyński i Duda wprowadzili Polskę do NATO, apeluję do ludzi przyzwoitych o plus, by wszyscy zobaczyli, jak PIS chce pisać historię na nowo #dobrazmiana #neuropa #historia #nato #bekazpisu #polityka
f.....d - na wykopalisku zakopali, jako duplikat i informacje nieprawdziwą xd bo ktoś...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Palwed:

Ad.1; Jakoś wybiórczo u ciebie z tą znajomością historii... Olszewski był szefem rządu, ale wcale nie było miłości między nim, a Kaczyńskim. Co później się potwierdziło, kiedy kilka miesięcy po obaleniu rządu się rozstali.


Olszewski był szefem rządu bo Kaczyńskiemu i jego PC się p----------o i przez moment zdawało się mu, że Olszewski jest super ziom i trza go mianować premierem, a potem jednak zmienili zdanie XD Weź chłopie, powiedz mi, że jesteś bardzo młody, a nie po prostu głupi jak
  • Odpowiedz
+: koroluk


@Andreth: Twoje wypowiedzi plusuje wykopowicz, który w swoim profilu na napisane: "Jeśli konfliktu z żoną nie potrafi Pan w żaden sposób rozstrzygnąć, nie potrafi Pan jej przekonać, to, niestety, musi Pan użyć siły fizycznej"

pasujecie do siebie poziomem. Gratuluję. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu wykazałem też, że pod nickiem @Andreth pisze kilka osób lub co najmniej jeden facet - wpis był zapisany zachowując męską formę wypowiedzi. Ty (lub wy) się do tego oczywiście nie odniosłaś, a po 2~3 tygodniach ów wpis skasowałaś.


@fryferykkompot: Jak cholera skasowałam: http://www.wykop.pl/link/3181447/andrzej-duda-rok-temu-o-obnizaniu-podatkow/#comment-36805473 I do czego mam się odnosić, do literówki?

W PiS jest jakieś pięć nazwisk z rodowodem z PZPR. W PO ok. 60ciu. Mówię o pierwszej lidze, posłach, senatorach,
  • Odpowiedz