Wpis z mikrobloga

@witold_lutoslawski: Masz milczeć, bo głupio gadasz. Idź sobie posłuchać swojego alternatywnego elektro (w końcu to takie cool kiedy słuchasz muzyki której nie słuchają inni, ŁAŁ), czy innej "ambitnej" muzyki którą #!$%@? na mirko mimo że nikt normalny jej nie chce słuchać, i skończ jęczeć.
@witold_lutoslawski: Dopowiedziałem sobie? :D To ty wszedłeś i zacząłeś jęczeć o "ludziach bez gustu", a potem ze swoim pseudointeligenckim #!$%@? (NIŻ INTELEKTUALNY HURR DURR) w ogóle mnie dobiłeś. Mam uczulenie na typów, którym wydaje się że mają monopol na prawdę. Uświadom sobie, że po pierwsze, twój gust nie jest jedynym właściwym, a po drugie, jeśli wypowiadasz się o czymś o czym nie masz pojęcia, nie podając żadnego argumentu, i #!$%@?ąc przy
@witold_lutoslawski: Ehh. Czy Ty nie ogarniasz, że każdy ma swój gust i mi się to podoba, a Ty nie masz podstaw do nazywania tego słabym? Tzn masz prawo, ale jest to mniej więcej takie samo prawo jak moje do nazywania się kretynem i niewyżytym trollem. Mi się podoba, Tobie nie, mi to ryba, ale nie wiem po co musiałeś to napisać. I tak - o gustach się nie dyskutuje, bo to