Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #przemyslenia #polityka #ciekawostki #tvn #nato #swiat @FaktyTVN

Od bardzo dawna pierwszy raz oglądnąłem w całości fakty.

Za sterami Kajdanowicz.

Co się dowiedziałem.

NATO. 80% Pierwszej treści to było jak Obama jest zaniepokojony o TK. (Krytyka rządu)
(Czyli Murzyn którego kraj jest odpowiedzialny za zdestabilizowanie bliskiego wschodu, kraju gdzie odbywają się największe polityczne gry i intrygi, gani nas że skład kilku starców nie powinien ulegać zmianie przy jakimś tam stoliku i przestrzega że demokracja jest ważna. Pewnie Duda odetchnął z ulgą że nie mamy ropy.

2. Skupienie się w 100% na tym jakie mamy szansę w wojnie z Rosją, jakieś dziecinne przeliczenia piechoty i czołgów, kto więcej itp.

I cały czas, w razie agresji Rosji to tamto i siamto. Fakty były utrzymane w takim tonie jakby co najmniej nam Rosja groziła wojną dzisiaj.

(przypominam TVN jest w rękach amerykańskich)

3. Mówią o korzyściach systemu Patriot, że trzeba będzie wpompować tzn zainwestować 26 mld zł w ochrone USA tzn Polski i rozruszać gospodarkę zbrojeniową USA. Nie mówią słowa kto będzie nim kierował poza nami i czy będziemy mogli go sami obsługiwać. Dodają przy okazji że my mamy stare rakiety tylko i materiał o tym że jedna rakiete mamy z lat 60 a drugą z 74 roku.

4. Pokazują prezydenta Ukrainy jak składa wieniec pod ofiarami Wołynia i tyle. Grażyna i Janusz przed TV już się nie dowiedzą że kult Bandery jest coraz silniejszy na Ukrainie. Dowiedzą się że Ukraina się z nami solidaryzuje.

5. Dają do zrozumienia że to dzięki agentowi SB jesteśmy w NATO. Mogli dodać że dzięki Jaruzelskiemu był spokój w kraju.

FAKTY chodzą codziennie, ja widziałem je pierwszy raz od może dwóch lat i widzę że nic się nie zmieniło, informacje przedstawione w taki sposób żeby widz myślał ze sam sobie wyrabia opinie.

Jedno wielkie czery piking

I żeby nie było, reżimówka to to samo tylko w drugą stronę. Po prostu jedna wielka strata czasu.
Pobierz I.....x - #oswiadczenie #przemyslenia #polityka #ciekawostki #TVN #nato #swiat @Fakty...
źródło: comment_QZAxfNNU8b8pc5UFeB2rzZFl3JgP294e.jpg

Oglądasz fakty tvn?

  • Dość często, kilka razy w tygodniu i więcej 10.7% (12)
  • Sporadycznie, kilka razy w miesiącu 7.1% (8)
  • Rzadko, raz na miesiąc lub rzadziej 12.5% (14)
  • Nie oglądam 66.1% (74)
  • Sprawdzam 3.6% (4)

Oddanych głosów: 112

  • 6
@Islanderx: oglądam baaardzo rzadko. Można nabawićsię konkretnego raka. Szczególnie jak prowadzi Anita Werner w taki sposób, jak by zaraz miała bomba #!$%@?ąć od tego co mówi. Oczywiście pojazd od samego początku, tytularnie wiadomo po kim. Tego nie da się oglądać dx
Ogólnie nie polecam w ogóle oglądać pasm wiadomości bo to zazwyczaj taka papka dla sekty.
A z programów publicystycznych polecam olewać 80% i oglądać tylko jak jakiś ważniejszy polityk coś
@Islanderx: niestety jedna i druga stacja przekazuje wszystko jednostronnie... A powiem szczerze, że lubiłem wiadomości za poprzedniej władzy. Ziemiec chyba ma niską samoocenę lub kredyt na głowie że tak łatwo wszedł pod but Kurskiego.
To chyba przez przypadek, albo z braku środków wychodzi im propaganda rządowa.


@kaef: Już gdzieś takie bzdury czytałem, po czym obejrzałem sobie sam Wiadomości TVP, na 11 materiałów - 9 było zupełnie niezwiązanych z krajową polityką. A pozostałe 2 były dokładnie takie same jak TVN robi od wielu lat, tylko że w drugą stronę i nawet mniej po bandzie niż niektóre hity Faktów.

Dlatego obejrzyj zanim coś skomentujesz.