Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś akurat przedłużał umowę albo siedzi w temacie i podpowie. Zaraz kończą się umowy dla 2 numerów na abonament:

a) w Play, 49,99, jeśli dobrze pamiętam rozmowy i sms bez limitu, 5GB co miesiąc
b) w Plusie 49,99 chyba też bez limitu sms i rozmowy, 2,2GB co miesiąc

Co można wziąć w ich miejsce, by wyszło taniej niż 100 zł co miesiąc i ciekawsze warunki? Widziałem reklamę Formuły Duo - warto w coś takiego iść?

Nigdy nie miałem telefonu na kartę, zawsze abonament, bo chyba jest mi wygodniej co miesiąc tyle samo płacić niż pamiętać by co jakiś tam czas doładowywać konto. Telefony mam, więc nie potrzebuję ofert z telefonem. Jeśli chodzi o długość trwania umowy - jeśli były by dobre warunki to 24 miesiące w sumie też nie będą takie złe.

PS. Mieszkam w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania. Na oba zasięgi (Plus i Play) raczej nie narzekam. Z Organge i T-Mobile nie miałem styczności, zatem chętnie posłucham Waszych doświadczeń.

#gsm #kiciochpyta #siecikomputerowe
  • 11
Nju to sieć orange, chyba nie za często, jeszcze siedzę na terminowej w playu, ale oferty przedłużeniowe są śmieszne i chyba tam się wyniosę. Kolega się wyniósł kwartał temu i nie narzeka -sieć jak sieć.
@wysuszony: Orientujesz się może czy jeśli załaduję konto raz na 4 miesiące za 100zł to pakiet będzie mi się przedłużał czy muszę ładować co miesiąc po 25zł? Mam na myśli formułę unlimited za 25zł w play.
@PdG_PL: w playu w nowych ofertach przy przedłużeniu bez telefonu masz za 45cebulionów miesięcznie smsy/mmsy/rozmowy na komórki i na stacjonarne + 7gb(5gb standard + 2gb dla przedłużających) internetów i to się chyba nazywa formuła solo M, są też jakieś abonamenty dla par ale tym się nie interesowałem

w orange abonamentów nie polecam bo są zwyczajnie słabe, ale oferta na karte już jest spoko
@PdG_PL: za wiki:

Korzysta z infrastruktury sieci Play, T-Mobile oraz tymczasowo z sieci Plus.Możliwe jest aktywowanie zasięgu sieci Orange po zgłoszenie niedogodności w korzystaniu z powyższych sieci lub na wyraźną prośbę klienta.Dostęp do technologii LTE oraz HD Voice jest możliwy tylko w zasięgu macierzystym P4 (Play).