Wpis z mikrobloga

@Zionik: Jedz jak najszybciej poki szukaja ludzi. Nie wiem czy z marszu cie wezma, mojego wspolokatora wzieli jak ja jechalem na swoj interview, ale sie wcisna "na krzywy ryj". Oni umawiaja na drugi dzien.

Przystanek na ktorym trzeba wysiasc sie nazywa Wath Road (swinton bo jest jeszcze wombwell to zwroc uwage) jesli pojedziesz autobusem 22X

@american-whey: dostalem maila, dzieki kumplu. Z tym jezdzeniem w niedziele moze sie dogadamy
  • Odpowiedz
@jegertilbake: dzięki, troche słabo to wyglada bo jutro mógłbym być ok 13-14 na miejscu, chyba że jakimś cudem biuro otwarte jest od 7-8 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale spróbuję. Rozmowa kwalifikacyjna była z prawdziwego zdarzenia czy kilka testów aby sprawdzić czy ktoś umie dodawać i formalne sprawy jak rejestracja w agencji?
  • Odpowiedz
@Zionik: blizej normalnej rozmowy niz takich gownokwalifikacji jak w asosie ale testy dla debili tez byly z tym ze byly i pytania typu wymien 3 swoje mocne strony albo 3 rzeczy jakie mozesz w sobie poprawic, czego opusciles ostatnia prace, co ci sie w niej nie podobalo itp ale to do ogarniecia na luzie wszystko

@american-whey: no to zalezy od osoby, wg mnie ci dadza znac bo to
  • Odpowiedz
@jegertilbake: ok, szukałem info nt. godzin otwarcia ale nic nie znalazłem - pewnie jak zwykle od 8:00?

Mam nadzieję że uda się załapać, szczególnie że macie szkolenie już w środę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz