Wpis z mikrobloga

PayPal nieźle przegina. Po przekroczeniu obrotu 1.800 euro na koncie dostajesz limit który możesz znieść wysyłając do nich dowód osobisty na tle ostatniego rachunku bankowego lub Residence Certificate. Trochę stracham wysyłać do nich taką ilość danych o sobie... Rozumiem że przestępczość, handel narkotykami ale to totalna inwigilacja wraz ze zdjęciem. #paypal #gozkiezale
  • 11
@semperfidelis: ja używam paypala jedynie tam gdzie muszę, i gdzie jest taka opcja a innych nie ma. Wyobrażam sobie dlaczego.
Jak by taki ebay wprowadził wszystkie możliwości płatności dostępne na rynku to resolution center by nie wyrobiło. Sklepy internetowe również miały by zamęt z potwierdzaniem wpłat. Dlatego Elon to wie i może sobie pozwalać na podnoszenie cen.
przez tego Twojego skrilla można płacić również na ebay.


@Domenico: Tego nie wiedziałem, może od niedawna. Na którym?

Z PayPalem się porobiło tak źle, odkąd został kupiony przez eBay, wcześniej jakoś to działało.
@Domenico: A jeszcze odnośnie Skrill. Zajebiste jest to, że zamawiasz sobie od nich kartę płatniczą za 10€ rocznie i masz spokój.

Dokumenty wysłałem tylko raz - dowód osobisty - już nie pamiętam nawet jak dawno temu to było.
@semperfidelis: wybacz, czytałem na szybko jakieś "stare newsy" w necie. Już nie można. Ale można było przez jakiś czas. Taką opcję ma chyba jedynie US. A wielka szkoda bo hobbistyczny sprzedawca musi oddawać znaczną część zysku na poczet tych dwóch molochów.