Wpis z mikrobloga

Siema, Mirki!

W końcu udało mi się skończyć kolejny utwór, pierwszy z wokalistką, myślę, że to dodaje wiele głębi i nośności utworowi. Ciężko mi to sklasyfikować gatunkowo, jakiś new wave house, trochę retro nawiązań też jest. Dajcie znać, jak Wam się podoba i co sądzicie, pozostaje mi liczyć na Was i Wasze wsparcie :)

https://soundcloud.com/dr-yott/never-before

Hope you enjoy! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#muzykaelektroniczna #muzyka #produkcjamuzyki #polska #polskamuzyka #house #elektronika #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #sztuka #studbaza #poznan
  • 13
@Gummy: ja tam wolę lato od zimy, zdecydowanie, ale zmiany pogody męczą i człowiek chciałby odpocząć. Też mam praksy, i to na pogotowiu, więc trochę jestem zmęczony, choć przynajmniej bywa to ciekawe.
@formal: trochę dziwne pytanie, bo sidechain jest mocarnie ustawiony, ba, nie tylko na stopę, ale też na werbel ;)
To jest 4/4 :P Aż takim awangardzistą nie jestem, ale połamany beat to chyba coś ciekawego, czyż nie? Czy wszędzie powinno być tylko tum tum tum psss tum tum tum psss tumtum tum tum tum tum?
@repro5: zawiodłem, obiecuję poprawę :D
@formal: rozumiem, co masz na myśli, ale wolę tworzyć coś zaskakującego. Pogubienie się to już nic dobrego, ale na szczęście pierwsze słyszę. Natomiast jest to cenna krytyka :)