Wpis z mikrobloga

Beka z mirków, którzy #!$%@?ą jak najęci o finale Portugalia-Niemcy. Zapomnieliście, że jest jeszcze jeden półfinał do rozegrania? I to nie z ogórkiem, a Francją, która gra dobrze, jest na fali po rozgromieniu Islandii i nie wypuści z rąk wizji finału przed własną publicznością, nie gdy jest tak blisko. Niemcy wcale nie są faworytem tego półfinału, nie grają już galaktycznego futbolu i nie rozumiem skąd u Was taka pewność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #euro2016
  • 9
  • Odpowiedz
@zawadaPL podaj jedna drużynę z top 10 z którą grała Francja w tym euro.. Mieli równie łatwa grupę co my. Z całym szacunkiem dla Islandii ale wygranie 5-2 z nimi to nie to samo przez co przechodziły Niemcy w starciu z Włochami
  • Odpowiedz
@Gasikfps: @000loki: no właśnie, Niemcy mają #!$%@?ę, bo nie ma Khediry, Hummelsa, Szwajniego (to akurat nie jest tragedia) i Gomeza. Więc trochę przetrzebiony składzik. Do tego zmęczony Mueller lub nieskuteczny Goetze na szpicy, no i czynniki pozaboiskowe, jak wizja finału Francuzów u siebie. To naprawdę jest bardzo ważna i uskrzydlająca okoliczność. Plus to będzie inny mecz, bo Francuzi grają o wiele ofensywniejszy futbol niż Włosi, więc całe spotkanie będzie bardziej
  • Odpowiedz
@madmen: OK. Gdzies mi sie obilo, ze go nie bedzie. Tak samo jak i Khediry.

Jestem bardzo ciekawy tego meczu jutro. Niemcy to drużyna turniejowa i to widać. Z meczu na mecz grają coraz lepiej. Z Polską zagrali chyba 60% tego na co ich stać. Jutro zostaną zweryfikowani - czy ciągle to ta sama maszynka, która łupała Brazylijczyków, czy tylko straszydło, które po tym zespole zostało.
  • Odpowiedz
@zawadaPL: o, zapomniałem o Hummelsie. No to w końcu gra ten Szwajni czy nie? Co do Gomeza... w sumie on taki troche przyczajony był, ale Draxler będzie dobrym zmiennikiem.
  • Odpowiedz
@000loki: Jest niepewny, ma szanse, ale w tym wieku chyba już wątpliwości częściej znaczą, że nie zacznie. Zresztą mają ławkę i może Sane albo Can dostaną szansę. Draxler owszem, jest to kot, ale imho jednak nie jest lisem pola karnego a dobrym skrzydłowym/schodzącym napastnikiem. To dalej oszukiwanie formacji.
  • Odpowiedz