Wpis z mikrobloga

Heh to znowu ja;D udało mi sie skręcić spoko grzalke 1.30omh na tej grzalce ecr do melo3. Bardzo fajnie to smaczy i tak mysle czy czasem te aromamizery albo griffiny 22m nie daja jeszcze lepszego smaku. I teraz pytanie czy warto kupic coś takiego? Czy raczej to nie jest warte zmiany. W sumie to miałem juz nic nie wydawać na to kasy, bo jestem w koncu zadowolony, ale zanim rzuce całkowicie moze warto byloby spróbować czegoś lepszego:P widzę oprócz tego trzeba kupić jakiegos coil mastera, coil jig i druty i sumka sie robi znowu na glupoty:p Doradzcie prosze;) pewnie potem pico zmienie na wismeca i taka kolej rzeczy bedzie:D
#epapierosy
  • 24
@DzisiajJestPoniedzialek: Aromamizera 22mm mam używanego na sprzedaż za 80 zeta jak chcesz (limited edition z 2 wielkościami zbiorników w zestawie), ale to specyficzny sprzęt i mało kto lubi (ja swój lubię a kumpel sprzedaje). Generalnie z 22mm ani Aromamizer ani Griffin mnie nie porwały, aczkolwiek smak jest lepszy niż na fabrycznych coilach na pewno.
Ze sprzętu do kręcenia fajnie mieć jakiś tani coil jig albo najtańszy kuro style - chodzi o
@Szczurinios: mi się w klonie Kuro to podoba, że końcówki są na tyle lekkie, że możesz je zostawić wewnątrz grzałki, jak dociskasz śruby i nic się nie rozjeżdża dzięki temu, na śrubokręcie nie dasz tak rady. Po to w sumie go kupiłem.
@Szczurinios: hehe no właśnie kusi caly czas;D a DL to sa doplucne tak? A da sie uzyskac te 1.8omha z dwoch grzalek;D? Ten zestaw srubokretow ekstra co zapodales;D

@Waspin: W jakim sensie nie porwaly? Nie ma aż tak wielkiej różnicy? Ten griffin jakoś mi się podoba bardziej a 100zl za nowy mam. A do takiego sprzetu to juz nie lepiej wziąć fiberfreaks?

oczywiście dzięki za rady chłopaki ;D
Twoje decyzje opie, ale imo jesli miales juz nie wydawac kasy i po prostu to rzucic to najlepiej bedzie tak zrobic, za chwile bedzie cos innego i zaraz bedziesz mial cala polke. Chyba, ze chcesz zbierac itd. Ale im dalej w las tym pewnie gorzej bedzie rzucic to w cholere. ;)