Wpis z mikrobloga

@Akuku69: Pod warunkiem, że spełniasz warunki gwarancji, a nawet jak spełniasz to cie mogą wydymać, bo bonusy są "uznaniowe" xD. Jak na przykład dostaniesz 10 razy kurs z dojazdem 10km i nie przyjmiesz to już gwarancji ni ma :X.
@FredzIo: nie prawda, to są dodatkowe kryteria(dla krakowa), która podczas rozliczeń są niższe(ważne jest średnia miasta)(no chyba ze nie zapisał się do arkusza, to ma czas do polnocy)

Dodatkowe kryteria, które obowiązują w trakcie stawek gwarantowanych, bardzo prosto jest je uzyskać.

wykonanie minimum 70% przejazdów z przychodzących zleceń (liczą się tylko przejazdy ukończone, zlecenia anulowane wpływają na poziom tego kryterium)
od poniedziałku do piątku do godz. 24 wykonanie minimum 1.3 przejazdu
@Akuku69: mimo tego mnostwo kierowcow nie dostaje bonusow. Uber wtedy twierdzi ze binusy sa uznaniowe. Nie wiesz jaka jest srednia miasta. Czesto sa jakies kosmiczne i nierealne dojazdy. Nie wiem jak w innych miastach ale tu w Krakowie kierowcy sa dymani na maxa przez Ubera.
@FredzIo: ja co tydzień mam problemy z tymi stawkami gwarantowanymi. Np za ostatni piątek nie dostałem, a za sobotę dostałem, miałem identyczną ilość kursów w te 2 dni. I odpisali mi że w piątek miałem 68% (wg mnie 75%), a najlepsze jest to że napisali mi że te procenty dotyczą całego tygodnia a nie dnia?! Czyli nie powinienem wogóle dostać za sobotę. Gdzie tu logika. Ostatnio miałem sporo zleceń anulowanych po