Wpis z mikrobloga

Pillars of Eternity w wersji na GOG do kupienia na G2A i Kinguin za ok. 8zł! Wiem, że w tych serwisach, a szczególnie na G2A sporo złodziejów, ale mimo wszystko - cena kusi, a sprzedawca na Kinguinie - "AllGoodKeys" - zarejestrowany od 2015, sprzedanych 7684 kluczy i nikt dotychczas się nie żalił, że klucz usunięty/nie działa.
Kupował ktoś kiedyś, klucze macie do dziś na koncie?
No i wiem, że PoE ponoć nudne, ale mimo wszystko chciałbym wszystkie te "głośniejsze" crpgi ograć :) #promocje #gry #crpg #pillarsofeternity #gog #g2a
  • 11
  • Odpowiedz
@wysuszony: @finam: No ale skąd ta pewność? Nie wsadzajmy wszystkich sprzedawców do jednego wora. Jakoś nikomu od tego z Kinguina nie usunęli gry z konta. Może jakaś wyprzedaż u ruskich była? Gry na GOG nie mają blokady regionalnej.
  • Odpowiedz
@finam: Na G2A kilku sprzedawców ma w ofercie po tej samej cenie, nawet na Allegro widziałem - także to chyba nie jest jakaś jednorazowa akcja z kradzioną kartą. No ale też właśnie słyszałem, że usuwali nieraz z GOGa, dlatego cały czas się waham z zakupem.
  • Odpowiedz
@Brunkzor: Sam się przez chwilę zastanawiałem bo cena super ale przeczytałem komentarze na łowcy gier i odpuściłem. Imho akurat tam dosyć często cebularze polecają key shopy ale w tym przypadku uważam że ryzyko jest spore. Poza tym jeszcze nigdy nic nie kupiłem w keyshopach i niech tak pozostanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zorak: Czytałem, że Tyranny (gra twórców PoE) nadchodzi, że jest lepsza niż poprzedniczka i że skoro twórcy tak dbają o szczegóły, to każda kolejna gra może być już tylko lepsza.
  • Odpowiedz
@Brunkzor: moze byc ciekawe jednak sam czekam na poe2
IMO gra swietnie laczy klasyczne rpg z nowa formula. Upraszcza w wlasciwych miejscach jednoczesnie ciagle bedac wymagajaca gra.
  • Odpowiedz