Wpis z mikrobloga

Na tym samym poziomie, żebyś mógł zrozumieć.


@XsomX: Powala mnie twoja sila argumentow...
Oczywiscie nie masz pojecia ani o cenie ani o parametrach wspolmnianych komputerow, ale sie wypowiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@domasz_liz_warzywo: Ten Dell moze miec nawet 6 rdzeni i obudowe z czystego zlota, ale nadal hula na Windowsie ktory jest mega gownianym systemem do mobilek.
Znaczy zalezy po co komu, gdybym mial pracowac na lapku to moze i bym wzial Della, ale jako mobilny komputerek do #!$%@? to zdecydowanie Mac bo stabilniejszy i moj juz ma 3 lata, a zmian w szybkosci zadna.
  • Odpowiedz
@Vitane: dokładnie mogę skopiować to samo co wyżej @niepokonany

10-13 godzin pracy na baterii, jeden z najlepszych ekranów na rynku, bezapelacyjnie najlepszy touchpad na rynku, niedościgniona jakość wykonania obudowy i design, system operacyjny w cenie


+ masę apek w cenie

Ciężko znaleźć laptopa żeby miał to wszystko NA RAZ, bo owszem konkurencja punktowo będzie lepsza, ale żeby to wszystko było NA RAZ w jednym modelu?

- Zajebiście wydajna bateria
- bateria,
  • Odpowiedz
@quit13 @Bozyszcze @k0j0tek: nadal nie zostałem przekonany, że to zły zakup - szczerze mówiąc, bardzo dobrze mi się na nim pracuje, ale możecie dalej się kłócić tutaj, bo fajnie się to czyta ( )
@kesnall: wolałem 13" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MowMiDejw: co za wspomnienie z dawnych lat ( ͡º ͜ʖ͡º) fajna historia ( ͡
  • Odpowiedz
@domasz_liz_warzywo: A wiesz co robiło największe wrażenie na znajomych? Naklejka na spodzie obudowy "MADE IN POLAND". "Taki sprzęt, a produkowany w Polsce?" :D Pod koniec jego świetności musiałem się wybrać raz do @naprawalaptopow (jeszcze wtedy tutaj nie mieli konta), bo były jakieś problemy z kartą nVidii. Ale przylutowali i śmigało :D
  • Odpowiedz