Wpis z mikrobloga

@vinyl17: Ale to jest wybór ludzi, sami nie zwracają uwagę na baterię to i znane marki skupiają się na innych rzeczach. Ja mam smartfona z baterią o pojemności 4k przy 5 calach, a standardem jest 2-2,5k nawet w wersjach 6 cali. No i druga sprawa jest taka, że gdyby używać smartfony tak jak stare nokie czyli zadzwonić i odłożyć do kieszeni to też nie wypadłyby tragicznie.
@vinyl17:
@FireDash:

To jest najlepszy sposob na baterie, zadne banki i sranki.

Ladowarka + 2 baterie, 1 w telefonie i zyjemy jak krolowe bez wylaczenia polowy smartficzerow bo bateria. Jesli jakks wypad, dodatkowo bank by ladowac w ladowarce. Tym sposobem przy 10% mamy w ciagu 20s, 100% bez czekania, bez targania kabla bo odpisac czy foto zrobic czy tez ladujesz, uzywasz to wolniej ladujesz. No i uwalniasz sie od kabla
s.....p - @vinyl17: 
@FireDash: 

To jest najlepszy sposob na baterie, zadne banki i ...

źródło: comment_JTYgNpGQNj5icLG3TqpYYzVAHqGsiWV6.jpg

Pobierz
@FireDash: straszne, 3 malutkie bateryki do torby, plecaka, w aucie. Lepiej ceglebank targac bo przeciez na co komu mala pojemnosc bank na 1 nawet nie pelne naladowanie.
Samsung sie chwali ze ladujac z ich banku, przez 10min masz sporo soku na czytanie, gre, dzwonienie. Ale to wciaz ladowanie. Jesli wroce z miasta, chce pograc w QuakeVR na GearVR musze dajmy na to godzinke ladowac. Po grze chce uzuwac kamery Gear 360
s.....p - @FireDash: straszne, 3 malutkie bateryki do torby, plecaka, w aucie. Lepiej...
@FireDash: Mnie to #!$%@?. Najnowszy sprzet, a cienka bateria a nie po to mam taki telefon by polowe ficzerow wylaczyc przezyl przez pare godzin w miescie z gps, bt, mobilny net. Na moim Note3 nic mnie nie oszczedzalo, malo to wymieniam i jade dalej a nie wisze na kablu...
@signap: musisz kombinować, która bateria jest naładowana a która nie, ładować je wszystkie, a powerbank, który jest nie większy niż telefon (ale ciężar wrzucić go do torby) ładujesz raz na kilka podładowań i masz spokój.

nie wiem kto normalny wraca do domu i gra w gry na telefonie
@misiek203: robisz problemy. Chyba nie jest trudne upilnowanie 3 baterii gdzie 2 sa w obiegu a 1 taka zapasowa. Robilem tak przez 2 lata, a w Rio to sie dobrze sprawdzilo bo bank pojemny to i kamere 360 i zegarek ladowalem a w miedzy czasie, ostatnia baterie. Podobnie na lotniskach, ludzie kampia na podlodze i wisza na kablu. ja nakrzeselku a ladowarka na ziemi.
Ile zajmuje naladowanie telefonow sprzed ery S6?
s.....p - @misiek203: robisz problemy. Chyba nie jest trudne upilnowanie 3 baterii gd...
@vinyl17: Pomijając wszystko inne, taka stara Nokia nie miała prawie żadnych procesów w tle itd. a jak grałeś w głupiego snejka przez dłuższą chwile czy już nie daj boże rozmawiałeś przez półgodziny (mało kto tak robił, bo naliczanie sekundowe, ale to inna sprawa) to ta bateria wcale nie okazywała się taka niezajeżdżalna. Jakbyś smartfona użytkował tak samo jak starą 5310 to nagle wcale nie byłoby takiej tragedii, chociaż na pewno zależałby
@misiek203:
@FireDash:

teraz przyklad kamery Gear 360. Uzywasz jej prawie nonstop, dajmy na to 2.5-3h bo jest jakis event typu wysawa aut, pokaz lotniczy. I co po 3h? Ladowac i stracic np. godzine eventu bo musi sie naladowac? Naszczescie ich kamerka ma baterie i zaraz po wyczerpaniu, moge ja wymienic.
Wpieta w bank nie dziala zas mowie o trybie uzywania samej kamery bo jest malutki panel gdzie moge ustawic foto,
s.....p - @misiek203: 
@FireDash:

teraz przyklad kamery Gear 360. Uzywasz jej prawie...

źródło: comment_SVyFxkPvEKyfS75aafogfcjMeXCqmFts.jpg

Pobierz